دانلود LeoMoon CPU-V 2.0.3 – تست برخورداری پردازنده سیستم از امکانات شبیه‌سازی

دانلود LeoMoon CPU-V 2.0.3 - تست برخورداری پردازنده سیستم از امکانات شبیه‌سازی

 

دانلود LeoMoon CPU-V

| تست برخورداری پردازنده سیستم از امکانات شبیه‌سازی |

 

LeoMoon CPU-V 2.0.3 نام یک ابزار رایگان، کم‌حجم و کاربردی در زمینه آنالیز پردازنده سیستم جهت برخورداری از امکانات شبیه‌سازی است. این امکان در یک سیستم‌عامل به معنای امکان اجرای یک سیستم‌عامل دیگر و یا یک نرم افزار ناسازگار با سیستم‌عامل اصلی، در محیطی مستقل و شبیه‌سازی شده است که محدودیت‌های نرم افزار/سخت‌افزار را از بین می‌برد. به کمک فرآیند شبیه‌سازی، یک کامپیوتر می‌تواند کلیه امکانات نرم افزار دلخواه خود را که در حالت عادی با سیستم عامل فعلی ناسازگار است را در یک محیط مجزا شبیه‌سازی و اجرا کند تا بتوان از تمامی امکانات آن بهره برد.

البته ذکر این موضوع هم بسیار اهمیت دارد که بدانید امکانات شبیه‌سازی سیستم‌عامل، صرفا بر روی برخی مدل‌ از پردازنده‌ها وجود دارد. بنابراین پیش از آنکه شروع به انجام فرآیند شبیه‌سازی کنید، حتما لازم است که از امکانات سازگاری سخت افزاری سیستم در این زمینه اطمینان حاصل کنید. نرم افزاری که در این مطلب از سایت یاس دانلود برای شما کاربران عزیز در نظر داریم، امکانی را مهیا می‌کند بتوانید در یک محیط زیبا و کاربرپسند از اطلاعات کلی پردازنده سیستم مطلع شده و جزئیات نمایش داده شده در رابطه با امکانات شبیه‌سازی را نیز مطالعه کنید. هم اکنون می توانید نرم افزار LeoMoon CPU-V را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار LeoMoon CPU-V :

– دارا بودن رابط گرافیکی بسیار زیبا و کاربرپسند

– نمایش اطلاعات کاربردی در رابطه با سخت افزار سیستم

– بررسی سازگاری/عدم سازگاری پردازنده سیستم از امکانات شبیه‌سازی

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

LeoMoon CPU V.cover1  300x169 - دانلود LeoMoon CPU-V 2.0.3 - تست برخورداری پردازنده سیستم از امکانات شبیه‌سازی

 پادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 1.11 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR