دانلود بازی Call of Mini Zombies برای مک

Call-of-Mini-Zombies

دانلود بازی Call of Mini Zombies برای مک

 

Call of Mini – Zombies یک بازی زیبا و سرگرم کننده برای سیستم عامل مک می باشد. این بازی اول برای اپید و ایفون منتشر شده بود که بعد از مدتی که طرفداران این بازی بسیار زیاد شدند این بازی را برای سیستم عامل مک منتشر کردند.

شما در این بازی در میان تعداد زیادی زامبی گیر افتاده اید و باید خود را از میان انها نجات بدهید و امتیاز بگیرید. یکی از ویژگی های مهم این بازی قابلیت Multiplayer ان می باشد که می توانید به راحتی با دوستان خود این بازی زیبا را بازی کنید. شما هم اکنون می توانید بازی Call of Mini Zombies را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

دانلود کلیپ تصویری رائفی پور منجی در هالیوود شهریور 91 مشهد مقدسفرمت:Mac

دانلود کلیپ تصویری رائفی پور منجی در هالیوود شهریور 91 مشهد مقدس حجم: 60.84 مگابایت

دانلود کلیپ تصویری رائفی پور منجی در هالیوود شهریور 91 مشهد مقدسدانلود: دانلود مستقیم

دانلود کلیپ تصویری رائفی پور منجی در هالیوود شهریور 91 مشهد مقدسرمز: www.yasdl.com

دانلود کلیپ تصویری رائفی پور منجی در هالیوود شهریور 91 مشهد مقدسمنبع: یاس دانلودپادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR