دانلود ANSYS Discovery Live Ultimate 2019 R3 x64 – نرم افزار مدل‌سازی و شبیه‌سازی 3 بعدی

دانلود ANSYS Discovery Live Ultimate 2019 R3 x64 - نرم افزار مدل‌سازی و شبیه‌سازی 3 بعدی

 

دانلود ANSYS Discovery

| نرم افزار مدل‌سازی و شبیه‌سازی 3 بعدی |

 

ANSYS Discovery Live Ultimate 2019 R3 x64 نام یک محصول نرم افزاری قدرتمند و شناخته شده در زمینه مدل‌سازی و شبیه‌سازی 3 بعدی انواع طرح‌ها به کمک رایانه است. رشد و پیشرفت علم و تکنولوژی، به انسان فرصتی داد که بتواند مواد در دسترس خود را به بهترین شکل ممکن مورد استفاده قرار دهد. با وجود اینکه سال‌ها از شروع روند صنعتی شدن دولت‌ها می‌گذرد، امروزه به جرأت می‌توان گفت که بخش عمده پیشرفت‌ها و دستاوردهای جدید در حوزه‌های مختلف علمی، صنعتی و … را مدیون پیشرفت رایانه‌ها و تجهیزات هوشمند هستیم. با استفاده از نرم افزارهای رایانه‌ای، این امکان برای صنایع مختلف فراهم شد که مهندسین بتوانند قطعات و محصولات تولیدی خود را با دقت بسیار بیشتری نسبت به شیوه دستی ترسیم کنند. در ادامه، تولید محصولات با نظارت همین دستگاه‌ها سبب شد که دقت تولید و کیفیت محصول نهایی درست مطابق با انتظارات مهندسین بوده و دارای کمترین خطای انسانی در تمامی روند تولید خود باشد.

محصول نرم افزاری جدیدی که در این مطلب از سایت یاس دانلود برای شما کاربران عزیز در نظر گرفته‌ایم، یکی از ابزارهایی است که طی چند سال اخیر توانسته با فراهم‌سازی راهکارهایی جامع و یکپارچه، امکان مدل‌سازی و شبیه‌سازی 3 بعدی را با بیشترین جزئیات ممکن در محیط رایانه برای مهندسین صنعت فراهم آورد. محیط تعاملی این نرم افزار، مهندسین را قادر می‌سازد تا بتوانند در هر مرحله، به جستجو و خلق ایده‌هال خود پرداخته و روند شبیه‌سازی محصولات مدنظر خود را با سهولت بیشتری به انجام برسانند. این نرم افزار قادر است شبیه‌سازی انواع مدل‌ها را با سرعت بسیار زیادی محاسبه کند تا بتوانید فرآیند آنالیز را همگام با مرحله طراحی به انجام برسانید. هم اکنون می توانید نرم افزار ANSYS Discovery Live Ultimate را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار ANSYS Discovery Live Ultimate :

– فراهم‌سازی محیطی یکپارچه و تعاملی برای طراحی قدرتمند سه‌بعدی در حوزه صنعت و مهندسی

– امکان شبیه‌سازی پیشرفته انواع ایده‌ها در مهندسی

– قابلیت شبیه‌سازی زنده و لحظه‌ای

– امکان تغییر خواص مدل‌ها و آنالیز نتایج

– امکان انجام شبیه‌سازی حرارتی، سازه و …

– مناسب برای شبیه‌سازی دینامیک سالات محاسباتی

– امکان مش‌بندی بر اساس محیط

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

ANSYS Discovery.cover1  300x162 - دانلود ANSYS Discovery Live Ultimate 2019 R3 x64 - نرم افزار مدل‌سازی و شبیه‌سازی 3 بعدی

 

پادویشمشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 5.31 گیگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.comترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید.
در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR