دانلود My CyberCafe 11.0 Server/Client – نرم افزار مدیریت کافی نت

دانلود My CyberCafe 11.0 Server/Client - نرم افزار مدیریت کافی نت

 

دانلود My CyberCafe

| نرم افزار مدیریت کافی نت |

 

My CyberCafe 11.0 Server/Client نام یک نرم افزار جدید، رایگان و کاربردی به منظور مدیریت کافی نت است که صاحبان این نوع کسب و کار می‌توانند از تمامی مزایای آن بدون هیچ محدودیتی بهره ببرند. در صورتی که شما نیز قصد راه‌اندازی یک مرکز عمومی ارائه اینترنت در سطح شهر را دارید، به منظور مدیریت زمان و هزینه‌های خود لازم است که از یک ابزار مناسب برای این کار استفاده کنید؛ زیرا که تنها با این کار می‌توانید از ریز مصرف اینترنت کاربران خود مطلع شده و محاسبات هزینه را انجام دهید. صاحبان مراکز کافی‌نت و ارائه اینترنت در سطح شهر می‌توانند یک نسخه از این نرم افزار را بر روی سرور و نسخه دیگر آن را بر روی تمامی کلاینت‌ها نصب کرده و بدین ترتیب تمام فرآیند این کسب و کار را در قالب یک محیط زیبا و کاربرپسند تحت مدیریت خود قرار دهند.

مدیریت مجموعه می‌تواند سطوح دسترسی کاربران در سطح شبکه را متناسب با شرایط تغییر داده و سرورها را برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز رمزگذاری کند. به عنوان مثال، شما با استفاده از این نرم افزار می‌توانید هزینه استفاده از اینترنت را به طور دقیق محاسبه کرده و معادل هر میزان دانلود کاربران از آن‌ها هزینه دریافت کنید. علاوه بر این، شما می‌توانید سیستم‌ها را به طور خودکار جهت خاموش و یا راه‌اندازی مجدد در زمان دلخواه تنظیم کرده و از امکان دور زدن این گونه محدودیت‌ها از سمت مشتریان به کلی جلوگیری کنید. هم اکنون می توانید نرم افزار My CyberCafe را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار My CyberCafe :

– دارا بودن امکانات مدیریت کامل و قوی برای صاحبین کسب و کار کافی‌نت

– امکان مدیریت کاربران در شبکه

– امکان ساخت، ویرایش و تغییر حساب‌ها

– امکان مدیریت حساب‌ها، زمان باقی مانده، هزینه‌ها و …

– نمایش نمودار آماری در رابطه با هزینه‌های فروش، نشست‌ها، گزارشات ورود به سیستم و ..

. – دارا بودن امکانات گسترده برای تامین امنیت سیستم

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

My CyberCafe.cover1  300x242 - دانلود My CyberCafe 11.0 Server/Client - نرم افزار مدیریت کافی نت

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 4.58 + 2.96 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR