دانلود Statgraphics Centurion 18.1.12 x64 – نرم افزار آنالیز و بصری‌سازی داده‌ها

دانلود Statgraphics Centurion 18.1.12 x64 - نرم افزار آنالیز و بصری‌سازی داده‌ها

 

دانلود Statgraphics Centurion

| نرم افزار آنالیز و بصری‌سازی داده‌ها |

 

Statgraphics Centurion 18.1.12 x64 نام یک ابزار شناخته شده و قدرتمند در زمینه آنالیز و بصری‌سازی داده‌ها، مدل‌سازی آماری و فراهم‌سازی امکان پیش‌بینی نتایج از روی تحلیل‌های پیچیده و مهندسی است. این نرم افزار، از 230 نوع مختلف از مدل‌های آماری به منظور مدل‌سازی آماری پشتیبانی می‌کند و قادر است داده‌ها را با دقتی بسیار بالا در مقایسه با دیگر ابزارهای مشابه مورد تحلیل و بررسی قرار دهد.این نرم افزار، سابقه‌ای درازمدت و موفق در انجام محاسبات آماری به کمک رایانه دارد. اولین نگارش این برنامه در سال 1980 برای اولین کامپیوترهای موجود در بازار ارائه شد و اکنون با گذشت نزدیک به 4 دهه از زمان تولد، این ابزار به یک راهکار جامع و قدرتمند در زمینه انجام محاسبات مربوط به مدل‌های آماری به شمار می‌رود. جایگاه فعلی این نرم افزار در بین کاربران به گونه‌ای است که می‌توان گفت هرکس که با مدل‌ها و داده‌های آماری سر و کار دارد، دست‌کم یک بار هم که شده این برنامه را مورد استفاده قرار داده است.

به منظور آنالیز و تجزیه و تحلیل داده‌ها در این نرم افزار، هیچگونه محدودیتی از بابت حجم برای شما وجود ندارد. این برنامه می‌تواند بر اساس داده‌های وارد شده، تخمین‌های مناسبی را بر اساس شاخصه‌های کلی در مدل‌های آماری ارائه نماید که میزان تغیرات آنان نیز در دراز مدت قابل مشاهده باشد. انواع توزیع‌های احتمال نظیر توزیع هندسی، توزیع پواسن، توزیع گوس، توزیع دوجمله‌ای و … در این نرم افزار به راحتی قابل محاسبه و مصورسازی هستند و شما صرفا با وارد کردن مقادیر مورد نظر خود می‌توانید انواع محاسبات مربوط به مدل آماری مدنظر خود را بر روی آن‌ها پیاده کنید. هم اکنون می توانید نرم افزار Statgraphics Centurion را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Statgraphics Centurion :

– فراهم‌سازی امکان کنترل و آنالیز داده‌ها

– امکان پیش‌بینی حوزه پیشرفت کسب و کار در درازمدت

– توانایی بهینه‌سازی فرآیندها و رشد خلاقیت شغلی

– امکان مصورسازی داده‌های خروجی

– پشتیبانی از زبان آماری آر (R Language)

– امکان تعامل هوشمندانه با داده‌ها و تغییرات آنان

– امکان کنترل کیفیت و بهینه‌سازی آن در حوزه کسب و کار

– امکان انجام انجام محاسبات مربوط به مدل‌های آماری

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Statgraphics Centurion.cover1  300x162 - دانلود Statgraphics Centurion 18.1.12 x64 - نرم افزار آنالیز و بصری‌سازی داده‌ها

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 182 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR