دانلود Scapple 1.4.1.0 – نرم افزار ایده‌پردازی و مدیریت ذهن

دانلود Scapple 1.2.1.0 - نرم افزار ایده‌پردازی و مدیریت ذهن

 

دانلود Scapple

| نرم افزار ایده‌پردازی و مدیریت ذهن |

 

Scapple 1.4.1.0 یک ابزار ساده و در عین حال قدرتمند برای یادداشت‌برداری از ایده‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن است. با استفاده از این برنامه، کاربر می‌تواند افکار و ایده‌های خلاقانه خود را که همانند جرقه در ذهنش شکل می‌گیرند را در همان لحظه یادداشت کند و در صورت نیاز اشکال و یا تصاویر مورد نظر خود را نیز به صفحه آن اضافه کند. در ادامه می‌توان با ارتباط دادن ایده‌ها و اشیاء به همدیگر، شکل نهایی ایده و تفکر را به تصویر کشید. در حال حاضر شمار بسیاری از اپلیکیشن‌ها قادرند عمل یادداشت‌برداری را هم در فضای محلی و هم در فضای ابری برای کاربر به انجام برسانند؛ ولی چیزی که نرم افزار فعلی را از یک ابزار ذخیره متن ساده متمایز می‌کند این است که در پایان می‌توان به کلیه یادداشت‌ها یک شخصیت نهایی داد و این کار از طریق ارتباط دادن به یادداشت‌ها امکان‌پذیر است.

در اکثر اوقات، ایده‌ها و افکار درخشان در ناخودآگاه انسان شکل می‌گیرند. به عنوان مثال، در ساعت 3 صبح بعد از دیدن یک رویا از خواب بیدار شده و ناگهان متوجه یک ایده عجیب و درخشان در ذهن خود می‌شوید. این لحظه شاید دیگر هیچ‌گاه در زندگی برای شما تکرار نشود، بنابراین لازم است که ایده‌های خود را همواره در بدو ظهور یادداشت کنید. نرم افزار فعلی یک راهکار ساده و عملی را برای شما فراهم آورده تا بتوانید در یک محیط همانند کاغذ، ایده‌ها و افکار خود را بیرون ریخته و در پایان با ارتباط دادن آن‌ها به همدیگر، مفهوم اصلی را به رسمیت درآورید. کاربر می‌تواند از این نرم افزار بر حسب نیاز خود برای یادداشت‌برداری از یک اقدام خاص، طرح ایده‌ها و یا برنامه‌ریزی‌های کاری بهره ببرد. هم اکنون می توانید نرم افزار Scapple را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Scapple :

– امکان نوشتن متن و یادداشت در هر بخشی از صفحه

– امکان ارتباط دادن به یادداشت‌ها در نهایت سادگی

– آزادی کامل برای نوشتن متن و طرح ایده‌ها در محیط نرم افزار

– امکان سازماندهی نوشته‌ها بر حسب نیاز و خواسته کاربر

– دارا بودن محیط گرافیکی جذاب و زیبا

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Scapple.cover1  300x188 - دانلود Scapple 1.4.1.0 - نرم افزار ایده‌پردازی و مدیریت ذهن

 پادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 144 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR