دانلود R for Windows 3.6.3 + Documentation – زبان برنامه‌نویسی برای ساخت نرم افزارهای آماری

دانلود R for Windows 3.6.0 + Documentation - زبان برنامه‌نویسی برای ساخت نرم افزارهای آماری

 

دانلود R for Windows

| زبان برنامه‌نویسی برای ساخت نرم افزارهای آماری |

 

R for Windows 3.6.3 + Documentation آر (R) یک زبان برنامه‌نویسی شناخته شده به همراه یک محیط توسعه قدرتمند برای توسعه‌دهندگانی است که به دنبال یک راهکار مخصوص جهت ساخت نرم افزارهای آماری هستند. با استفاده از این برنامه، توسعه‌دهندگان می‌توانند پروژه مخصوص خود را متناسب با آنالیزهای داده‌ای توسعه داده و آن را به بازار عرضه کنند. در این پکیج، یک مجموعه مفید و آموزشی از مستندات زبان آر موجود است که توسعه‌دهندگان با صرف کمی وقت و زمان می‌توانند با این زبان آشنا شده و پروژه نرم افزاری خود را استارت بزنند.

هریک از زبان‌های برنامه‌نویسی موجود در دنیای دیجیتال، برای هدف خاصی طراحی شده و دامنه وسیعی از نیازها را برطرف می‌کنند. زبان برنامه‌نویسی آر نیز متناسب با نیاز توسعه‌دهندگان طراحی شده که می‌خواهند به آنالیز داده و مصورسازی اطلاعات بپردازند. به منظور آنالیز داده، زبان برنامه‌نویسی آر از مدل‌سازی خطی/غیرخطی، خوشبه‌بندی و دیگر ابزارهای مختص این کار پشتیبانی کامل دارد. در داخل این پکیج، یک مجموعه مفید از مستندات آموزشی نیز گنجانده شده است که به همراه تعدادی مثال و نمونه از این زبان برنامه‌نویسی، امکانات کلی آن را به شما آموزش می‌دهد. هم اکنون می توانید نرم افزار R for Windows را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار R for Windows :

– دارا بودن امکاناتی منحصر به فرد ساخت برنامه‌های آماری

– توانایی مدیریت داده و نگهداری از آنان

– دارا بودن یک مجموعه کامل از عملگرهای محاسباتی در درون برنامه

– دارا بودن امکانات متعدد برای آنالیز داده‌ها

– امکانات گسترده در زمینه مصورسازی داده‌ها و نتایج خروجی برنامه

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

R for Windows.cover1  300x196 - دانلود R for Windows 3.6.3 + Documentation - زبان برنامه‌نویسی برای ساخت نرم افزارهای آماری

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE + PDF
  • حجم : 86/39 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR