دانلود Altair FluxMotor 2024.0 x64 – نرم افزار طراحی ماشین‌های الکتریکی

دانلود Altair FluxMotor 2019.0.0 x64 - نرم افزار طراحی ماشین‌های الکتریکی

 

دانلود Altair FluxMotor

| نرم افزار طراحی ماشین‌های الکتریکی |

 

Altair FluxMotor 2024.0 x64 نام یک نرم افزار تخصصی و قدرتمند در زمینه طراحی ماشین‌های الکتریکی برای مهندسین رشته برق صنعتی است. اگر از دانش‌آموختگان رشته الکتروتکنیک (برق صنعتی) باشید، احتمالا به خوبی با سرفصل‌ها و مباحث موجود در واحد سیم‌پیچی آشنایی دارید. نمونه رایجی از این الکتروموتورها که در زندگی روزمره ما هم کاربرد دارند، موتور کولر (آبی) است که نوع سیم‌بندی آن به دلیل کاربر در شبکه تک‌فاز تفاوت ویژه‌ای با نوع سیم‌بندی در الکتروموتورهای سه‌فاز دارد. مسائل مطرح شده در واحد سیم‌پیچی چه در هنرستان و چه در دانشکده، شامل طراحی و سیم‌بندی الکتروموتورهای مورد کاربرد در شبکه یک و یا سه فاز است که یک فرد متخصص در این زمینه می‌بایست مهارت خود را تا حد ممکن در این زمینه بهبود بخشد.

بر خلاف گذشته که تمام محاسبات مربوط به طراحی و سیم‌بندی الکتروموتورها بر روی کاغذ و جزوه انجام می‌شد، مشابه با دیگر رشته‌های تحصیلی باید این فرآیند را نیز به کمک نرم افزارهای رایانه‌ای به انجام رساند تا هم محاسبات آن از دقت بالاتری برخوردار باشد و هم اینکه با مصرف کمتر سیم بتوان به نتیجه مورد نظر رسید. نرم افزاری که در این مطلب از سایت یاس دانلود برای شما در نظر داریم، امکانی را مهیا می‌کند تا مهندسین رشته برق بتوانند الکتروموتورهای مورد نیاز خود را پس از انجام محاسبات دقیق در یک محیط گرافیکی شبیه‌سازی کرده و پس از زیر بار قرار دادن آن، نتایج آزمایش را با گزارشاتی دقیق مشاهده نمایند. هم اکنون می توانید نرم افزار Altair FluxMotor را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Altair FluxMotor :

– امکان دست‌یابی به نهایت بهره‌وری در الکتروموتورهای طراحی شده پس از سیم‌پیچی

– فراهم‌سازی محیط گرافیکی کاربرپسند برای طراحی هرچه بهتر

– دارا بودن امکان مدیریت پروژه‌ها در نمایی زیبا و کاربرپسند

– امکان طراحی کردن مدل اولیه اولیه از الکتروموتور در عرض چند دقیقه

– امکان صرفه‌جویی در زمان و هزینه طراحی

– امکان طراحی سیم‌بندی الکتروموتورها بر اساس محاسبات دقیق مهندسی شده

– مناسب برای مهندسین رشته برق صنعتی

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Altair FluxMotor.cover1  300x233 - دانلود Altair FluxMotor 2024.0 x64 - نرم افزار طراحی ماشین‌های الکتریکی

 پادویش


سیستم مورد نیاز

System requirements:Win 7 /8.1/10

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 3.8 گیگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR