دانلود آموزش زبان اسمبلی – Assembly Language: Learn Assembly Programming Fast In 2019 – Udemy

دانلود آموزش زبان اسمبلی - Assembly Language: Learn Assembly Programming Fast In 2019 - Udemy

 

دانلود آموزش زبان اسمبلی

| Assembly Language: Learn Assembly Programming Fast In 2019 |

MP4 | | Duration: 2.5 Hours | Language: English

 

دوره آموزش زبان اسمبلی (Assembly Language: Learn Assembly Programming Fast In 2019) نام آموزش ویدیویی جدیدی است که برای شما بازدیدکنندگان محترم وب‌سایت یاس دانلود در نظر گرفته‌ایم. با وجود آنکه چند دهه از ابداع زبان ماشین و اسمبلی می‌گذرد، ولی هنوز هم این زبان در دانشگاه‌ها به دانشجویان رشته مهندسی نرم افزار تدریس شده و بسیاری از افراد کنجکاو هستند که بدانند با در دسترس بودن زبان‌های پیشرفته‌ای همچون سی‌شارپ، سی‌پلاس‌پلاس و زبان‌های محبوب‌تری همچون جاوا و پایتون، چرا هنوز هم باید بخشی از واحدهای رشته مهندسی نرم افزار به یادگیری زبان ماشین/اسمبلی اختصاص داشته باشد؟ پاسخ به این سوال، بسیار ساده است؛ زیرا که یک دانشجوی رشته مهندسی نرم افزار باید درک صحیحی نسبت به عملکرد واقعی رایانه و تعامل سخت افزار و نرم افزار داشته باشد. چیزی که زبان اسمبلی سعی بر گفتن آن دارد، همین مفهوم است و شما تنها با یادگیری این زبان می‌توانید به این مهم دست یابید.

اسمبلی، یک زبان تاریخی در دنیای زبان‌های برنامه‌نویسی رایانه است. زمانی که شما یک نرم افزار را به زبان جاوا، سی‌شارپ و یا هر زبان دیگری در کامپیوتر توسعه می‌دهید، این برنامه به زبان اسمبلی ترجمه می‌شود تا کامپیوتر بتواند به اجرای خط به خط آن بپردازد. بدین ترتیب باید گفت که همه زبان‌ها حتی در دنیای پیشرفته و تکنولوژیکی امروزی در رایانه، سرانجام به اسمبلی راه پیدا می‌کنند. در این دوره آموزشی، سعی بر آن است تا مخاطبین بتوانند با این زبان تاریخی و دوست‌داشتنی آشنایی نسبی پیدا کرده و واحد مذکور در دانشگاه را نیز با موفقیت پاس کنند. هم اکنون می توانید این مجموعه آموزشی را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی‌های دوره آموزش زبان اسمبلی :

– آشنایی با نحوه برنامه‌نویسی در اسمبلی

– آشنایی با مفاهیم اصلی زبان اسمبلی

– آشنایی با نحوه کارکرد میکرو کنترلرها

– مناسب برای دانشجویان رشته مهندسی نرم افزار

و …

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : MP4
  • حجم : 896 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR