دانلود Advanced Task Scheduler Professional / Network 5.1 Build 702 – برنامه‌ریزی و اجرای خودکار اقدامات در ویندوز

دانلود Advanced Task Scheduler Professional / Network 5.1 Build 702 - برنامه‌ریزی و اجرای خودکار اقدامات در ویندوز

 

دانلود Advanced Task Scheduler

| برنامه‌ریزی و اجرای خودکار اقدامات در ویندوز |

 

Advanced Task Scheduler Professional / Network 5.1 Build 702 نام نرم افزاری است که به وسیله آن می‌توانید فرآیند اجرای بسیاری از اقدامات در ویندوز را به شکل خودکار درآورده و با ذخیره‌سازی هریک از اسکریپت‌ها، آنان را به دفعات دلخواه خود به اجرا درآورید. در فرآیند کار با کامپیوتر و انجام مسئولیت‌ها، گاها پیش می‌آید که کاربر مجبور باشد یک فرآیند کاملا تکراری را چندین دفعه و به صورت دستی اجرا کند. اجرای این اقدامات توسط کاربر هم باعث اتلاف زمان شده و هم اینکه از بهره‌وری مناسبی برخوردار نیست. نرم افزاری که در این مطلب از سایت یاس دانلود برای شما کاربران عزیز در نظر داریم، امکانی را مهیا می‌کند تا بتوانید اسکریپت‌ها را یک بار ضبط کرده و با اجرای آن، اقدام دلخواه خود را تا چند مرتبه دلخواه به اجرا درآورید.

با استفاده از این نرم افزار، کاربر می‌تواند وظایف و اقدامات روزانه خود را به شکل خودکار به اجرا درآورده و چندین اقدام مختلف را تنها با یک اسکریپت خودکار به انجام برسانید. به کمک هریک از این اسکریپت‌ها، کاربر می‌تواند فرآیند کلیک و اجرای برنامه‌ها، خاموش کردن سیستم و… را به طور خودکار به انجام رسانده و بدین ترتیب در صرف زمان و هزینه‌ها صرفه‌جویی نماید. هم اکنون می توانید نرم افزار Advanced Task Scheduler را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Advanced Task Scheduler :

– امکان زمان‌بندی اقدامات برای اجرای خودکار

– قابلیت زمان‌بندی تسک‌ها برای تمامی کاربران ویندوز

– امکان تعریف تعداد نامحدودی از اقدامات جهت اجرا

– امکان خروج از حالت آماده‌باش پیش از آغاز اقدامات

– امکان تعیین چند زمان‌بندی مختلف برای یک اقدام

– امکان عملکرد به عنوان سرویس ویندوز

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Advanced Task Scheduler.cover1  300x193 - دانلود Advanced Task Scheduler Professional / Network 5.1 Build 702 - برنامه‌ریزی و اجرای خودکار اقدامات در ویندوز

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR