دانلود Ashisoft Database Cleaner 1.3.0 – حذف رکوردهای تکراری از پایگاه‌های داده

دانلود Ashisoft Database Cleaner 1.3.0 - حذف رکوردهای تکراری از پایگاه‌های داده

 

دانلود Ashisoft Database Cleaner

| حذف رکوردهای تکراری از پایگاه‌های داده |

 

Ashisoft Database Cleaner 1.3.0 نام نرم افزاری جدید و کاربردی در زمینه حذف رکوردهای تکراری از پایگاه‌های داده به منظور جلوگیری از افزونگی داده‌هاست. همانطور که می‌دانید، افزونگی در واقع یک اصطلاح رایج در فرهنگ لغت تخصصی نرم افزار است که از آن به عنوان ذخیره داده‌های اضافه در حجم بالا یاد می‌شود. طراحی و پیاده‌سازی یک قابلیت یا محصول نرم افزاری، نیازمند این است که تمهیدات متعددی را برای شرایط مختلف کار با نرم افزار در نظر بگیرید. به عنوان مثال، یک کارشناس پایگاه داده موظف است که با تعیین صحیح کلید اصلی در جداول، از ذخیره تکراری برخی ستون‌ها نظیر شناسه جلوگیری کند. علاوه بر این، ذخیره سطرهای تکراری در یک جدول، منجر به طرح پدیده افزونگی می‌شود که باید همواره از آن دوری جست.

نرم افزاری که در این مطلب از سایت یاس دانلود برای شما کاربران عزیز و گرامی آماده کرده‌ایم، قادر است رکوردهای تکراری در پایگاه داده را شناسایی کرده و نسبت به حذف آن‌ها اقدام نماید. اگر شما هم یک پایگاه داده با تعداد بسیاری از سطرهای تکراری را در اختیار دارید، نرم افزار مذکور شما را قادر می‌سازد تا بتوانید با چند کلیک ساده سطرهای تکراری را شناسایی و آن‌ها را حذف نمایید. هم اکنون می توانید نرم افزار Ashisoft Database Cleaner را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Ashisoft Database Cleaner :

– توانایی پاک کردن رکوردهای تکراری از پایگاه داده

– امکان اجرای دستور حذف سطرهای تکراری تنها با یک کلیک

– توانایی وارد کردن لیستی از اطلاعات برای درون‌ریزی با چکینگ عدم تکراری بودن سطرها

– امکان تصحیح مقادیر فیلد ایمیل در پایگاه داده

– امکان حذف کردن کاراکترهای غیرمجاز از پایگاه داده

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Ashisoft Database Cleaner.cover1  300x218 - دانلود Ashisoft Database Cleaner 1.3.0 - حذف رکوردهای تکراری از پایگاه‌های داده

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 2.31 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR