دانلود RFFlow 5.06 Revision 5 + Portable – نرم افزار ترسیم نمودارها و جریان‌های کاری

دانلود RFFlow 5.06 Revision 5 + Portable - نرم افزار ترسیم نمودارها و جریان‌های کاری

 

دانلود RFFlow

| نرم افزار ترسیم نمودارها و جریان‌های کاری |

 

RFFlow 5.06 Revision 5 + Portable نام نرم افزاری است که امکان ساخت و ترسیم نمودارها و جریان‌های کاری را تسهیل می‌بخشد. با استفاده از این نرم افزار، کاربران می‌توانند نقشه‌هایی کاملا گرافیکی را برای مشخص کردن جریان‌های کاری ترسیم کرده و در زمینه‌های مختلف از آنان استفاده کنند. هر پروژه در سطح یک سازمان یا کسب و کار، دارای یک جریان کاری خاص است که مشخص می‌کند هر وظیفه به چه فرد و گروهی محول شود. به عنوان مثال، در فرآیند توسعه، طراحی و یا ساخت یک محصول، جریان‌های کاری متنوعی دخیل هستند که از ابتدا تا انتهای پروژه را به صورت قدم به قدم مشخص می‌کند. با استفاده از نمودارهای جریان یا گردش کار، می‌توان مشخص کرد که کدام یک از تیم‌ها و یا افراد، مسئول انجام مرحله جاری هستند.

با توجه به اهمیت بالای این مفهوم در شرکت‌ها و به خصوص کسب و کارهای تیمی، نیاز است که یک نمودار مخصوص تحت عنوان نمودار جریان کاری تعریف شود تا وضعیت پروژه طی بازه‌های زمانی مختلف مشخص باشد. نرم افزاری که در این مطلب از سایت یاس دانلود برای شما کاربران عزیز در نظر گرفته‌ایم، مجموعه متنوعی از اشکال هندسی را در خود دارد که با استفاده و ترکیب آن‌ها، می‌توان نمودارهای متنوعی از قبیل چارت‌های سازمانی، فلوچارت‌های تخصصی و انواع دیگری از دیاگرام‌ها را ترسیم کرد. این نرم افزار همچنین با انواع دیگری از برنامه‌ها نظیر مجموعه آفیس نیز سازگاری کامل داشته و می‌توانید نمودارها را به سادگی در محیط آنان وارد کنید. هم اکنون می توانید نرم افزار RFFlow را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار RFFlow :

– فراهم‌سازی امکان ترسیم انواع چارت‌ها، نمودارها و دیاگرام‌ها

– مناسب برای ترسیم نمودار جریان (گردش) کار، چارت سازمانی و …

– سازگاری کامل با مجموعه آفیس

– دارا بودن اشکال هندسی مختلف برای ترسیم نمودارها

– امکان ترسیم فلوچارت‌های برنامه‌نویسی

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

RFFlow.cover1  300x184 - دانلود RFFlow 5.06 Revision 5 + Portable - نرم افزار ترسیم نمودارها و جریان‌های کاری

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 7.56 + 5.38 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR