دانلود کتاب آشنایی با انواع کد و رمز – Codes and Ciphers: Julius Caesar, the Enigma, and the Internet

دانلود کتاب آشنایی با انواع کد و رمز - Codes and Ciphers: Julius Caesar, the Enigma, and the Internet

 

دانلود کتاب آشنایی با انواع کد و رمز

| Codes and Ciphers: Julius Caesar, the Enigma, and the Internet |

 

کتاب کتاب آشنایی با انواع کد و رمز (Codes and Ciphers: Julius Caesar, the Enigma, and the Internet) نام یک کتاب الکترونیکی جدید برای آشنایی جامع با انواع کد و رمز و شیوه‌های مختلف کار با عبارات امنیتی است. در زندگی مدرن، بسیاری از فعالیت‌های روزمره به کمک سیستم‌های رایانه‌ای انجام می‌شوند. از جمله آن، می‌توان به سامانه‌های مختلف بانکداری، فروشگاه‌های اینترنتی، سرویس‌های ایمیل و شمار دیگری از آن‌ها اشاره کرد. چیزی که در این فضا اهمیت ویژه‌ای دارد، امنیت در تبادل داده‌ها و رمزنگاری آن‌ها است. اگر شما نیز به دنبال یادگیری مفاهیم اولیه در دنیای رمز، نگاشت کد و همچنین آشنایی با انواع الگوریتم‌ها هستید، پیشنهاد می‌کنیم مطالعه این کتاب را از دست ندهید.

این کتاب، شیوه‌های مختلف رمزگذاری از زمان قدیم تا عصر حاضر را در خود دارد که با استفاده از آن می‌توانید با تاریخچه این تکنیک‌ها و همچنین جزئیات هریک به خوبی مطلع شوید. به عنوان مثال، یکی از ساده‌ترین و شناخته‌‌شده‌ترین تکنیک‌های رمزگذاری، رمز سزار است که با عناوین کد سزار یا جابه‌جایی سزار شناخته می‌شود. آشنایی به این مهارت و دیگر تکنیک‌های موجود در این کتاب مفید و کاربردی، شما را در حل انواع معماهای هوش، خواندن عبارات کدنگاری شده و … یاری خواهد کرد. پیشنهاد میکنیم کتاب آشنایی با انواع کد و رمز را به صورت رایگان از ادامه ی مطلب دریافت نمایید.

 

نویسنده/مترجم: Robert Churchhouse
تعداد صفحات: 252
فرمت: کتاب PDF
زبان: انگلیسی

 

 

 پادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : PDF
  • حجم : 1 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR