دانلود IDERA DB Change Manager 17.0.1 Build 201802040045 – مدیریت بر تغییرات پایگاه‌های داده

دانلود IDERA DB Change Manager 17.0.1 - مدیریت بر تغییرات پایگاه‌های داده

 

دانلود IDERA DB Change Manager

| مدیریت بر تغییرات پایگاه‌های داده |

 

IDERA DB Change Manager 17.0.1 Build 201802040045 نام یک ابزار ویژه و خاص برای مدیران و کارشناسان پایگاه داده برای مدیریت تغییرات است. این نرم افزار، شما را قادر می‌سازد تا بتوانید به صورت زنده نسبت به تغییرات هر پایگاه داده نسبت به نمونه مشابه آن مطلع شده و مدیریتی جامع در این رابطه داشته باشید. این ابزار، لیستی از تغییرات هر شیء در پایگاه داده را به شما نمایش می‌دهد تا بتوانید با مشاهده نتایج این گزارش، در صورت تمایل هر دو پایگاه داده را با همدیگر یکسان‌سازی کنید. این برنامه، مدیران پایگاه داده را قادر می‌سازد تا بتوانند هرگونه تغییر را سریعا شناسایی کرده و در صورت تمایل نسبت به آن‌ها اقدام خاصی را به انجام برسانند. این برنامه شما را قادر می‌سازد تا از تغییرات اسکیما (Schema) در پایگاه داده مطلع شده و با انجام یک مقایسه دقیق، در صورت تمایل تغییرات را بر روی چندین پایگاه مختلف همگام‌سازی کنید. علاوه بر این، شما همواره به مجموعه کاملی از گزارشات دسترسی خواهید داشت که هرگونه تغییر را به اطلاع‌تان خواهند رساند.

وقوع تغییرات بر روی پایگاه داده، از حساسیت بسیاری در مفاهیم مدیریتی دیتابیس برخوردار است. همین امر سبب می‌شود که فرآیند مدیریت پایگاه‌ داده، پیچیده، دشوار و زمان‌بر باشد. ولی در صورتی که شما برای این کار از ابزار مخصوص استفاده کنید، مدیریت یک پایگاه داده چندان هم کار سخت و دشواری نخواهد بود؛ زیرا که کلیه فرآیندها خودکارسازی شده و شما با مشاهده گزارشات می‌توانید سریعا از هرگونه تغییر مطلع شوید. یک مدیر پایگاه داده نیاز دارد که در هر لحظه از این موضوع اطمینان داشته باشد که تغییرات اعمال شده، تاثیر منفی بر روی ساختار کلی دیتابیس نداشته باشد. این فرآیند نیازمند نظارت دقیق بر روی تمامی مراحل از جمله طراحی، توسعه و تست است. با استفاده از این نرم افزار، شما به آسانی می‌توانید از وضعیت دقیق و لحظه‌ای هر جدول، پروسیجرها، تنظیمات، دسترسی ها و … اطلاع یافته و تغییرات را مطابق با استراتژی خاص خود مدیریت کنید. هم اکنون می توانید نرم افزار IDERA DB Change Manager را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Advanced IP Scanner :

– امکان گزارش‌گیری لحظه‌ای از تغییرات پایگاه داده

– قابلیت پیگیری سریع و آسان تغییرات دیتابیس

– قابلیت حفاظت از حریم امنیتی داده‌ها در محیط پایگاه داده

– امکان نظارت بر چندین دیتابیس مختلف به طور همزمان

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

IDERA DB Change Manager.cover1  300x179 - دانلود IDERA DB Change Manager 17.0.1 Build 201802040045 - مدیریت بر تغییرات پایگاه‌های داده

 پادویش


Supported Database Platforms:

-Oracle 9i, 10g *, 11g *, 12c *
-Sybase ASE 12.x, 15.x, and 16.x *
-IBM DB2 LUW 9-10.x and 11. x *
-Microsoft SQL Server 2008, 2012 *,2014 *,2016 *,2017 *
-Cloud DB Change Manager runs on cloud virtual machines (such as Microsoft Azure VM and AWS EC2) with -Microsoft Windows It supports database instances on cloud virtual machines ( such as Microsoft Azure VM and AWS EC2).

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 878 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR