دانلود نرم افزار ظرفیت سنجی اکسیژن بیمارستان – کاری از دانشگاه علوم پزشکی تبریز

دانلود نرم افزار ظرفیت سنجی اکسیژن بیمارستان - کاری از دانشگاه علوم پزشکی تبریز

 

دانلود نرم افزار ظرفیت سنجی اکسیژن بیمارستان

| کاری از دانشگاه علوم پزشکی تبریز |

 

نرم افزار ظرفیت سنجی اکسیژن بیمارستان؛ کاری از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز است که مسئولین و مدیران بیمارستان‌های سراسر کشور را قادر می‌سازد تا هزینه‌های خود را در زمینه گازهای پزشکی کاهش دهند. این نرم افزار که توسط مهندس محمدرضا سرایی، هانی اسماعیلی و مصطفی ظفری طراحی و توسط مدیریت تجهیزات پزشکی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز منتشر شده است، امکانی را مهیا می‌سازد تا طی فرآیند ظرفیت‌سنجی گازهای پزشکی در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی، هزینه‌های کمتری را در بر داشته باشد. این برنامه، قادر است با لحاظ کردن میزان حداکثر خلوص و فشار مطلوب انواع گازهای پزشکی مورد استفاده در این مراکز، هزینه‌های کمتری را بر دوش مدیران بیمارستان‌ها بگذارد.

تامین کافی انواع گازها با حداکثر میزان خلوص و فشار مطلوب، همواره یکی از گام‌های موثر در کاهش هزینه‌ها وارده بر بیمارستان بوده و از طرفی باید گفت که استفاده از یک سیستم سنجش دقیق، می‌تواند کار انتخاب دستگاه‌های تامین گازهای پزشکی را سهولت بخشد. نرم افزاری که در این مطلب از سایت یاس دانلود به خدمت شما کاربران عزیز ارائه می‌کنیم، امکانی را مهیا می‌کند تا بتوان ظرفیت‌سنجی میزان اکسیژن مورد نیاز بیمارستان‌ها را به شیوه خودکار و با استفاده از سه روش مختلف محاسبه نمود. هم اکنون می توانید نرم افزار ظرفیت سنجی اکسیژن بیمارستان را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار ظرفیت سنجی اکسیژن بیمارستان :

– دارا بودن رابط کاربری ساده و زیبا

– مناسب برای استفاده در بیمارستان‌های داخل کشور

– برخورداری از سه روش محاسبه خودکار ظرفیت‌سنجی اکسیژن بیمارستان

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Hospital.Oxygen.cover1  300x217 - دانلود نرم افزار ظرفیت سنجی اکسیژن بیمارستان - کاری از دانشگاه علوم پزشکی تبریز

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 25 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR