دانلود Infinite Algebra 1 v2.62 + Portable – نرم افزار طراحی سوالات ریاضی

دانلود Infinite Algebra 1 v2.42 Retail + Portable - نرم افزار طراحی سوالات ریاضی

 

دانلود Infinite Algebra 1

| نرم افزار طراحی سوالات ریاضی |

 

Infinite Algebra 1 v2.62 + Portable نام نرم افزاری است که کاربرد وسیعی در زمینه طراحی سوالات رشته ریاضی داشته و اساتید می‌توانند انواع سوالات خود را با به‌کارگیری فرمول‌ها و ترکیب اعداد مختلف طراحی و چاپ نمایند. معلمین مدرسه همواره به دنبال راهی هستند که بتوان با صرف زمان کوتاه، دانش‌آموزان را مورد ارزیابی قرار داد. این موضوع برای اساتید رشته ریاضی از پیچیدگی بیشتری برخودار است؛ زیرا که طرح سوالات ریاضی با فرمول‌ها و اعداد منجر به پیچیدگی در فرآیند طراحی سوالات خواهد شد. نرم افزاری که در این مطلب ازسایت یاس دانلود برای شما عزیزان در نظر گرفته‌ایم، امکانی را فراهم می‌کند که بتوان در نهایت سادگی سوالات پیچیده ریاضی را طراحی و از دانش‌آموزان امتحان گرفت.

این نرم افزار، تمام نیازهای افراد در زمینه تایپ فرمول‌های ریاضی را تحت پوشش قرار داده و مجموعا از 90 موضوع مختلف در این رشته پشتیبانی می‌کند. از جمع و تفریق گرفته تا استفاده از اعداد مثبت و منفی، توان، جبر، توابع مثلثاتی و … از جمله موضوعاتی هستند که توسط این نرم افزار می‌ـوان برای آن‌ها سوالات امتحانی را طرح و در آزمون‌ها از آن بهره گرفت. این برنامه به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید آزمون‌های مختلف و پیچیده ریاضی را با طیف وسیعی از معادلات و قضیه‌های ریاضی ایجاد نموده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، سوالات مورد نظر خود را برای آزمون آماده نماید. هم اکنون می توانید نرم افزار Infinite Algebra را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Infinite Algebra 1 :

– امکان طراحی تعداد نامحدودی از سوالات برای امتحان ریاضی

– عدم نیاز به تایپ فرمول‌ها و بهره‌گیری سریع از توابلع و معادلات مختلف

– قابلیت فاصله‌گذاری آسان و ساده تنها با یک کلیک

– مناسب برای تغییر در نحوه تدریس

– قابلیت تغییر در درجه بزرگ‌نمایی فرمول‌ها و سوالات

– امکان پرینت در نسخه‌های مختلف

– قابلیت چاپ آسان سوالات طراحی شده

– امکان طراحی امتحانات چند جوابی

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Infinite Algebra.cover1  300x185 - دانلود Infinite Algebra 1 v2.62 + Portable - نرم افزار طراحی سوالات ریاضی

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 15/51 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR