دانلود SunsetScreen 1.30 + Portable – حفاظت از چشم در برابر اشعه‌های مضر صفحه نمایشگر

دانلود SunsetScreen 1.30 + Portable - حفاظت از چشم در برابر اشعه‌های مضر صفحه نمایشگر

 

دانلود SunsetScreen

| حفاظت از چشم در برابر اشعه‌های مضر صفحه نمایشگر |

 

SunsetScreen 1.30 + Portable نام نرم افزاری است که می‌تواند از چشم کاربر در برابر اشعه‌های مضر صفحه نمایش محافظت کند. این برنامه قادر است در ساعات مختلف شبانه‌روز، روشنایی صفحه نمایش را کاهش داده و رنگ آن را به طیف رنگی مطابق با محیط داخلی تغییر دهد؛ با این کار از آسیب رسیدن به چشم کاربر در هنگام کارکرد طولانی مدت با سیستم جلوگیری خواهد شد. این یک واقعیت پذیرفته شده است که روشنایی صفحه‌های نمایشگر، بر وضعیت خواب و هوشیاری ما تاثیر مستقیم دارند. از این روی، کاربران همواره باید بر وضعیت روشنایی صفحه نمایش دقت کافی داشته باشند تا علاوه بر مطابقت آن با روشنایی محیط، از خطر آسیب رسیدن به چشمان کاسته شود.

این نرم افزار در واقع یک ابزار خودکار و کارآمد است که می‌تواند با تغییر دادن رنگ و روشنایی صفحه نمایش، از چشمان کاربر در برابر صفحه نمایشگر سیستم محافظت کند. این برنامه با دارا بودن یک رابط گرافیکی ساده و زیبا، کاربر را قادر می‌سازد تا رنگ و وضعیت روشنایی مانیتور را مطابق با چرخه خواب خود تنظیم کرده و از مبتلا شدن به مشکلاتی نظیر ضعیفی چشم، از بین رفتن تمایل فرد به خوابیدن و … جلوگیری می‌کند. هم اکنون می توانید نرم افزار SunsetScreen را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار SunsetScreen :

– امکان تنظیم خودکار وضعیت روشنایی و رنگ صفحه نمایش

– قابلیت محافظت از چشم در برابر آسیب اشعه‌های مضر صفحه نمایشگر

– دارا بودن گزینه‌های قابل تنظیم بسیار

– رابط گرافیکی ساده و زیبا

– امکان مدیریت چرخه خواب فرد

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

SunsetScreen.cover1  300x161 - دانلود SunsetScreen 1.30 + Portable - حفاظت از چشم در برابر اشعه‌های مضر صفحه نمایشگر

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 1 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR