دانلود کتاب شی گرایی در سی پلاس پلاس – Object-Oriented Programming in C++, 4th Edition

دانلود کتاب شی گرایی در سی پلاس پلاس - Object-Oriented Programming in C++, 4th Edition

 

دانلود کتاب شی گرایی در سی پلاس پلاس

| Object-Oriented Programming in C++, 4th Edition |

 

کتاب شی گرایی در سی پلاس پلاس (Object-Oriented Programming in C++, 4th Edition) نام یک مرجع فوق‌العاده و عالی برای یادگیری مفاهیم شی گرایی در زبان سی‌ پلاس پلاس (++C) است. یکی از زبان‌های برنامه‌نویسی پرکاربرد در شیء گرا از چند دهه گذشته تاکنون، سی‌پلاس‌پلاس است که با وجود معرفی ده‌ها زبان برنامه‌نویسی جدید و پیشرفته، همچنان به عنوان یک مهارت خاص و پردرآمد در دنیا به شمار می‌رود. منشأ تولد این زبان برنامه‌نویسی که امروزه به عنوان یکی از قدرتمندترین زبان‌های موجود نیز در حرفه دانش کامپیوتری به شمار می‌آید، به اواخر دهه 70 میلادی برمی‌گردد. زمانی که استراس تراپ (Bjarne Stroustrup) اولین نگارش جدید از زبان سی (C) را تحت عنوان “سی به همراه کلاس‌‌ها” (C with Classes) معرفی کرد. چهار سال بعد از آن تاریخ، به طور رسمی زبان سی‌پلاس‌پلاس به جامعه کامپیوتر معرفی و رفته رفته قدرت فوق‌العاده آن بر همگان ثابت شد.

کتاب الکترونیکی جدید که در این مطلب از سایت یاس دانلود برای شما کاربران عزیز و علاقه‌مندان به یادگیری برنامه‌نویسی در نظر داریم، سعی بر آن دارد تا از مفاهیم ساده شما را با کدنویسی به زبان سی‌پلاس‌پلاس آشنا ساخته و با رویکرد شی گرایی این درس را پیش ببرد. از آنجا که شی گرایی از مهم‌ترین خصوصیات این زبان برنامه‌نویسی به شمار می‌رود، یک برنامه‌نویسی خبره باید از نحوه کار با کلاس‌ها، اشیاء و … به خوبی مطلع بوده و با مفاهیم آن آشنایی داشته باشید. کتاب الکترونیکی جدیدی که به خدمت شما عزیزان ارائه می‌کنیم، بسیاری از این مسائل را با ذکر مثال‌های متعدد برای شما بازگو می‌کند تا شما نیز بتوانید با تمرین و کسب تجربه، به یکی از متخصصین این زبان تبدیل شوید. پیشنهاد میکنیم کتاب آموزش برنامه نویسی سی پلاس پلاس را به صورت رایگان از ادامه ی مطلب دریافت نمایید.

 

نویسنده/مترجم: Robert Lafore
تعداد صفحات: 1040
فرمت: کتاب PDF
زبان: انگلیسی

 

 

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : PDF
  • حجم : 4.46 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR