دانلود Treestar FlowJo 10.5.3 x86/x64 – نرم افزار تجزیه و تحلیل فلو سایتومتری

دانلود Treestar FlowJo 10.5.3 x86/x64 - نرم افزار تجزیه و تحلیل فلو سایتومتری

 

دانلود Treestar FlowJo

| نرم افزار تجزیه و تحلیل فلو سایتومتری |

 

Treestar FlowJo 10.5.3 x86/x64 نام یک نرم افزار جدید و قدرتمند در حوزه فلو سایتومتری یا یاخته سنجی است که امکان سنجش و بررسی اجزای مختلف سلولی در یک نمونه را فراهم می‌سازد. دستگاه‌های فلو سایتومتری، اجزای متعدد سلولی را تعیین و به طور همزمان آن‌ها را مورد شمارش قرار می‌دهند. از جمله خصوصیاتی که توسط این دستگاه قابل اندازه‌گیری هستند، می‌توان به مواردی همچون پیچیدگی سیتوپلاسمی محتوای دی‌ان‌ای (DNA)، آر‌ان‌ای (RNA) سلول و طیف گسترده‌ای از پروتئین‌‌های داخل سلولی و یا متصل به غشا اشاره کرد.

نرم افزاری که در این مطلب از سایت یاس دانلود به طور اختصاصی در اختیار شما فعالان در این حوزه قرار می‌دهیم، ابزاری است که می‌تواند روند بررسی در این زمینه را تسهیل کند. دستگاه‌های فلو سایتومتری در زمینه‌های مختلفی از علم پزشکی کاربرد دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به تشخیص و طبقه‌بندی سرطان‌های خونی، سنجش فاکتورهای بیولوژیکی، شناسایی آنتی‌ژن‌های موثر در درمان بیماری‌ها و همچنین شناسایی سلول‌های باقی‌مانده بدیم در طول درمان بیماری اشاره کرد. هم اکنون می توانید نرم افزار Treestar FlowJo را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Treestar FlowJo :

– دارا بودن محیط کاربری ساده و آسان

– دارا بودن تب‌های گروه‌بندی شده برای دسترسی آسان به قسمت‌های مرتبط با هم

– فراهم‌سازی محیطی عالی برای مطالعه و بررسی مشخصه‌های سلولی

– کاربرد گسترده در زمینه مطالعات سلولی در زمینه‌های مختلف علوم پزشکی

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Treestar FlowJo.cover1  300x190 - دانلود Treestar FlowJo 10.5.3 x86/x64 - نرم افزار تجزیه و تحلیل فلو سایتومتری

 پادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 150 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR