دانلود Service Security Editor 2.0.0.13 – نرم افزار تغییر سطوح دسترسی سرویس‌ها در ویندوز

دانلود Service Security Editor 2.0.0.13 - نرم افزار تغییر سطوح دسترسی سرویس‌ها در ویندوز

 

دانلود Service Security Editor

| نرم افزار تغییر سطوح دسترسی سرویس‌ها در ویندوز |

 

Service Security Editor 2.0.0.13 نام نرم افزاری است که به واسطه آن می‌توانید به یک متخصص حرفه‌ای در کنترل سرویس‌های ویندوز (Windows Services) تبدیل شوید. سرویس‌های ویندوز، نقش بسیار مهمی در عملکرد بخش‌های مختلف سیستم دارند که همواره در پس‌زمینه ویندوز فعالیت دارند. به بیان دیگر می‌توان گفت که بسیاری از امکاناتی که در محیط گرافیکی ویندوز با آن‌ها سر و کار داریم، یک بخش عمده و اساسی در پس‌زمینه دارند که تحت عنوان ویندوز سرویس شناخته می‌شوند. فرآیندهایی همچون ویندوز آپدیت، در واقع یک سرویس ویندوزی هستند که در پس‌زمینه به اجرا درآمده و کاربر می‌تواند بر حساب تمایل اقدام به فعال و یا غیرفعال‌سازی آن‌ها کند.

نرم افزاری که در این مطلب از سایت یاس دانلود برای شما کاربران عزیز در نظر داریم، امکانی را مهیا می‌سازد تا بتوانید بر روی این بخش مهم از سیستم، سطوح دسترسی قرار دهید. این برنامه به شما اجازه می‌دهد که تنها تعداد خاصی از کاربران ویندوز بتوانند به سرویس‌ها دسترسی داشته و برخی دیگر امکان دسترسی به آن‌ها را نداشته باشند. برای مثال، شما می‌توانید تعیین کنید که فرزندان شما، تحت هیچ شرایطی امکان بروزرسانی ویندوز را نداشته باشند و بدین ترتیب، دسترسی ویندوز آپدیت را تنها به حساب کاربری خود اختصاص دهید. هم اکنون می توانید نرم افزار Service Security Editor را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Service Security Editor :

– دارا بودن سطوح دتسرسی مختلف برای سرویس‌ها

– امکان تخصیص و یا ممنوع کردن دسترسی کاربران به برخی سرویس‌ها

– قابلیت کارکرد بر روی Windows 10/8.1/8/7

– مناسب برای کنترل و نظارت بیشتر بر روی فعالیت‌های کاربران سیستم

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Service Security Editor.cover1  300x177 - دانلود Service Security Editor 2.0.0.13 - نرم افزار تغییر سطوح دسترسی سرویس‌ها در ویندوز

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 500 کیلوبایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR