دانلود FireDaemon Pro 3.15.2765 x86/x64 – اجرای برنامه‌ها و اسکریپت‌ها به عنوان سرویس در ویندوز

دانلود FireDaemon Pro 3.15.2765 - اجرای برنامه‌ها و اسکریپت‌ها به عنوان سرویس در ویندوز

 

دانلود FireDaemon Pro

| اجرای برنامه‌ها و اسکریپت‌ها به عنوان سرویس در ویندوز |

 

FireDaemon Pro 3.15.2765 x86/x64 نام نرم افزاری است که کاربر را قادر می‌سازد تا انواع برنامه‌ها و اسکریپت‌ها در پس‌زمینه ویندوز به اجرا درآورند. با استفاده از این برنامه، کاربران میتوانند اسکریپت‌ها و برنامه‌های دلخواه خود با انواع فرمت‌های (EXE, DLL, BAT/CMD, Perl, Java, Python, TCL/TK) را به عنوان یک سرویس در ویندوز راه‌اندازی کنند تا فعالیت آن‌ها در پس‌زمینه و به دور از چشم کاربر انجام شود. این برنامه، در مواقعی کاربرد دارد که کاربر قصد داشته باشد یک اسکریپت یا برنامه خاص، پس از روشن شدن رایانه به طور خودکار اجرا شود تا بتوان از امکانات اصلی آن، در دیگر نرم افزارها بهره برد.

این نرم افزار، کاربرد گسترده‌ای در انواع زمینه‌ها دارد و خصوصا توسعه‌دهندگان از جمله افرادی هستند که احتمالا با چنین ابزاری به دفعات سر و کار خواهند داشت. بسیاری از برنامه‌هایی که ما کاربران به طور روزمره در سیستم استفاده می‌کنیم، نیازمند اجرای یک سرویس مخصوص هستند که در پس‌زمینه ویندوز به اجرا درآمده است. این نرم افزار، شما را قادر خواهد ساخت تا بنامه یا اسکریپت دلخواه خود را نیز به همین طریق اجرا کنید تا بتوان از امکانات آن در دیگر نرم افزارها نیز استفاده کرد. هم اکنون می توانید نرم افزار FireDaemon Pro را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار FireDaemon Pro :

– امکان اجرای انواع نرم افزارها و برنامه‌های 32 و 64 بیتی به صورت سرویس در ویندوز

– امکان به اجرا درآوردن سرویس‌ها همزمان با روشن شدن سیستم

– اجرا کردن برنامه‌ها به دور از چشم کاربر و در پس‌زمینه ویندوز

– اجرای دوباره اپلیکیشن‌ها در صورت بسته شدن و یا وقوع خطا

– به اجرا درآوردن برنامه‌ها و اسکریپت‌ها به عنوان سرویس

– امکان اجرای برنامه‌ها در قالب سرویس بر روی سیستم‌عامل مجازی نظیر VMware, Hyper-V, Virtual PC, Parallels, Xen و …

– امکان تعیین اولویت‌بندی اجرای سرویس‌های ایجاد شده

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

FireDaemon Pro.cover1  300x180 - دانلود FireDaemon Pro 3.15.2765 x86/x64 - اجرای برنامه‌ها و اسکریپت‌ها به عنوان سرویس در ویندوز

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 18 + 19 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR