دانلود Siemens Star CCM+ 13.04.011-R8 x64 – طراحی و شبیه سازی مهندسی

دانلود Siemens Star CCM+ 13.04.011-R8 x64 - طراحی و شبیه سازی مهندسی

 

دانلود +Siemens Star CCM

| طراحی و شبیه سازی مهندسی |

 

Siemens Star CCM+ 13.04.011-R8 x64 نام یک نرم افزار مهندسی پیشرفته در زمینه طراحی و شبیه‌سازی مکانیک جامدات و سیالات است که در زمینه‌های مختلف کاربرد دارد. این نرم افزار که پیش‌تر از سوی شرکت CD-adapco توسعه و پشتیبانی می‌شد، به تازگی توسط کمپانی زیمنس (Siemens) خریداری شده و از این پس، با پیش‌وند نام این این شرکت به بازار عرضه می‌گردد. پیش‌بینی رفتار یک قطعه یا محصول در دنیای واقعی، نیازمند فرآیند شبیه‌سازی کامپیوتری است. امروزه طراحی و شبیه‌سازی رفتار بسیاری از قطعات، پیش از عرضه به بازار توسط نرم افزارهای رایانه‌ای انجام می‌گیرد تا ضمن جلوگیری از هدر رفت هزینه‌ها، محصول نهایی از کیفیت پیش‌بینی شده برخوردار باشد.

به منظور طراحی بهتر محصولات، مهندسین لازم است که فعالیت و کارکرد دستگاه یا قطعه مورد نظر خود را در دنیای واقعی پیش‌بینی کنند. در واقع تنها بدین روش است که می‌توان از صحت عملکرد یک محصول در تولید عمده اطمینان حاصل کرد. لازمه تولید چنین محصولی، این است که فرآیند طراحی آن توسط یک مهندس کاربلد انجام گرفته باشد. مهندسین می‌توانند با استفاده از این نرم افزار انواع قطعات خود را با چاشنی خلاقیت طراحی کرده و رفتار آن را در دنیای واقعی شبیه‌سازی کنند تا بتوان از کیفیت مطلوب آن اطمینان حاصل کرد. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار +Siemens Star CCM را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار +Siemens Star CCM :

– دارا بودن ابزار پیشرفته طراحی و شبیه‌سازی متناسب با نیاز انواع رشته‌های مهندسی

– امکان طراحی و شبیه‌سازی رفتار محصولات صنعتی

– قابلیت آنالیز و بررسی رفتار قطعه در شرایط مختلف گرمایشی

– مطالعه و بررسی قطعات در شرایط مختلف فیزیکی

– امکان حل معادلات CFD و مکانیک جامدات/سیالات

– صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌ها

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Siemens Star CCM.cover1  300x169 - دانلود Siemens Star CCM+ 13.04.011-R8 x64 - طراحی و شبیه سازی مهندسی

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 2.21 گیگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR