دانلود Altova SchemaAgent 2018 20.2.1 R2 SP1 x64 – مدیریت و آنالیز روابط بین فایل های XML

دانلود Altova SchemaAgent 2018 20.2.1 R2 SP1 x64 - مدیریت و آنالیز روابط بین فایل های XML

 

دانلود Altova SchemaAgent 2018

| مدیریت و آنالیز روابط بین فایل های XML |

 

Altova SchemaAgent 2018 20.2.1 R2 SP1 x64 نام یک نرم افزار جدید و قدرتمند در زمینه مدیریت و آنالیز روابط بین فایل‌های ایکس‌ام‌ال (XML) است. فرقی نمی‌کند که این روابط، بر روی فایل باشد و یا یک شبکه داخلی اینترانت و یا حتی سازمانی بزرگ؛ در هر سناریو این نرم افزار می‌تواند وظیفه خود را به بهترین شکل ممکن ایفا کرده و دست شما را در این زمینه باز بگذارد. این برنامه شما را قادر می‌سازد تا روابط فایل WSDL را در پایگاه داده بررسی کرده و ضمن مدیریت اسکیما و اینستنس‌ها، نمای کلی از روابط موجود را به خوبی مشاهده و مدیریت نمایید.

پایگاه‌های داده، همانند دستگاه‌های ذخیره‌سازی نبوده و نگهداری حجم سنگین داده‌ها برای آنان مناسب نیست. در یک پایگاه داده، مجموعه داده‌ها با همدیگر در ارتباط بوده و قادرند اطالاعات درخواستی را در زمان بهینه به کاربر ارائه کنند. نرم افزاری که در این مطلب از سایت یاس دانلود برای شما توسعه‌دهندگان و مدیران پایگاه داده در نظر داریم، می‌تواند امکانی را برایتان فراهم آورد تا بتوانید با سهولت بیشتری روابط بین جداول را مشاهده کنید. این برنامه شما را قادر می‌سازد تا بتوانید بدون نیاز به اتصال مستقیم به پایگاه داده، چندین پروژه را در آن واحد مدیریت کرده و روابط آن‌ها را مدیریت و آنالیز نمایید. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Altova SchemaAgent را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Altova SchemaAgent :

– امکان نصب به عنوان نرم افزار گرافیکی و یا سرویس ویندوزی

– دارا بودن نمای گرافیکی کاملا گویا و ساده

– امکان مشاهده کاربران متصل و سازگاری با فرمت‌های MFD, XML, XSL/XSLT, WSDL

– توانایی مشاهده ساختار و روابط موجود در چندین پروژه

– امکان ذخیره‌سازی و چاپ روابط گرافیکی نمایش داده شده

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Altova SchemaAgent.cover1  300x195 - دانلود Altova SchemaAgent 2018 20.2.1 R2 SP1 x64 - مدیریت و آنالیز روابط بین فایل های XML

 پادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 48 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR