دانلود عکس از گوگل ؛ چگونه از نسخه جدید گوگل عکس دانلود کنیم؟

دانلود عکس از گوگل ؛ چگونه از نسخه جدید گوگل عکس دانلود کنیم؟

 

آشنایی با نحوه دانلود عکس از گوگل

| چگونه از نسخه جدید گوگل عکس دانلود کنیم؟ |

 

از زمان راه‌اندازی سرویس جستجوی تصویر در موتور قدرتمند گوگل، کاربران به امکان دانلود مستقیم تصاویر عادت کرده بودند. این قابلیت، تا همین چند ماه قبل هم در دسترس بود. تا اینکه گوگل تصمیم گرفت به منظور حمایت از حقوق عکاسان و صاحبان تصاویر خاص، این امکان را از موتور جستجوی تصویر خود حذف کند. این تغییر، سبب حذف دکمه ویو ایمیج (View Image) از تصاویر کلیک شده در جستجوگر تصاویر گوگل شد. بدین ترتیب، جستجو و دانلود تصاویر به کمک گوگل تبدیل به فرآیندی شد که کاربران را خسته و حجم قابل توجهی از دیتای اینترنت آن‌ها را مصرف می‌کرد. حذف دکمه مذکور از جستجوگر تصاویر گوگل، تغییری است که عادت به آن زمان بسیاری را می‌طلبد و هنوز هم افراد بسیاری به دنبال یک راهکار مناسب برای بازگشت به حالت پیشین هستند.

اگر شما نیز از دسته افرادی هستید که از امکان جستجوی تصویر در موتور جستجوی گوگل به طور مداوم استفاده کرده و حذف این قابلیت منجر به پیچیدگی و دشوار شدن جستجوی تصاویر برای شما شده، ما برایتان راهکاری را در نظر داریم که به واسطه آن دوباره بتوانید امکان مذکور را فعال کرده و از دانلود سریع و آسان تصاویر خود در گوگل لذت ببرید. در واقع شما می‌توانید با نصب یک افزونه ساده بر روی مرورگر گوگل کروم و یا موزیلا فایرفاکس، دوباره این قابلیت را فعال کرده و از جستجو و دانلود عکس از گوگل لذت ببرید. هم اکنون می‌توانید افزونه مذکور را برای مرورگر کروم و فایرفاکس از ادامه مطلب دریافت نمایید.

 

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : XPI + CRX
  • حجم : 1 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR