دانلود StairDesigner Pro 7.06 – نرم افزار طراحی پله

دانلود StairDesigner Pro 7.06 - طراحی پله

دانلود StairDesigner Pro

| نرم افزار طراحی پله |

 

StairDesigner Pro 7.06 یک نرم افزار ساده و بسیار کم حجم همراه با رابط کاربری بسیار کاربر پسند به جهت طراحی انواع پله های مختلف مستقیم، مارپیچی، متعادل و … می باشد. از این نرم افزار در صنایع چوبی، فلزی، سنگ های مرمر و سنگ های معمولی استفاده می شود. به وسیله این نرم افزار و با استفاده از پارامتر های مختلفی همچون ارتفاع صعود، طول تیر، حداقل و حداکثر فواصل ممکن و قوانین مربوط به ساخت پله می توان در ساخت و تهیه اینگونه پله ها استفاده کرد. می توان پله ها را به صورت سه بعدی طراحی کرده و از زوایای مختلف آنها را مورد بررسی قرار داد. تمامی پله هایی که به دست انسان ساخته می شود دارای تعامل نسبی است اما این تعادل ممکن است بر اساس موقعیت نصب و بر حسب اشتباهات انسانی تکان های مختلفی بخورد. با استفاده از این نرم افزار می توان این مشکل را به صورت کامل رفع کرد.

این برنامه قادر است تا حداکثر هفت رشته پلکان را به صورت تعاملی شبیه سازی کند و هر پله می تواند نسبت به پله قبلی اندازه و زوایا مختلفی باشد و یا در گردش به راست و یا چپ و یا حالت S مانند، پارامتر های متفاوتی را داشته باشد. هم اکنون می توانید آخرین نسخه نرم افزار StairDesigner Pro را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار StairDesigner Pro :

– کنترل و استفاده از پارامتر های مختلف در ساخت پله

– استفاده و رعایت قانون ساخت پله در کشور های مختلف

– محاسبه تعادل پله ها به صورت تکی و کلی

– طراحی پله به صورت مارپیچی و S شکل

– امکان گرفتن خروجی از نرم افزار برای برنامه DXF 3D_Face

– کنترل ارتفاع پله ها و حداقل و حداکثر فاصله ها

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

دانلود StairDesigner Pro 7.06 - طراحی پلهمهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 9 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR