دانلود DBF Converter 6.50 – مبدل فایل های DBF

دانلود DBF Converter 6.50 - مبدل فایل های DBF

دانلود DBF Converter

| مبدل فایل های DBF |

 

DBF Converter 6.50 یک نرم افزار ویژه، حرفه ای و کم حجم جهت تبدیل کردن فایل هایی با فرمت DBF می باشد. فرمت DBF که به اصطلاح برای فایل های دیتابیس به کار می رود، در برنامه هایی مانند مایکروسافت اکسل و اکسس مورد استفاده کاربران و طراحان وب سایت ها قرار می گیرد. شما می توانید با استفاده از این نرم افزار فایل های دیتابیس خود را به محبوب ترین فرمت های مخصوص کار با دیتابیس ها مانند CSV، XLS، XLSX، SQL و … تبدیل کنید. به واسطه محیط کاربری ساده و قابل درک این برنامه، تنها کاری که برای تبدیل کردن این فایل ها نیاز است، انتخاب پوشه ای حاوی فایل های DBF از دورن رایانه شخصی خود و انتخاب فرمت خروجی و کلیک کردن بر روی دکمه تبدیل می باشد. اما ویژگی های این نرم افزار به همین بخش ختم نشده و شما می توانید در حین تبدیل کردن فایل های خود تنظیمات پیشرفته دیگری را نیز بر روی فایل نهایی اعمال کنید.

فیلتر های این برنامه شامل امکان انتخاب کل اطلاعات فایل، یک رکورد خاص، نادیده گرفتن رکورد های خالی و یا حذف برخی از رکورد های جداول به دست کاربر می باشد. همچنین کاربر می تواند مشخص کند که فایل خروجی شامل فقط ساختار جداول باشد یا دربر گیرنده اطلاعات دیگری با نام OEM نیز باشد یا خیر. در نهایت این شما هستید که ستون های هر فایل دیتابیس را مشخص می کنید و ترجیح خواهید داد که دسته بندی جداول به چه صورتی باشند. هم اکنون می توانید آخرین نسخه نرم افزار DBF Converter را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار DBF Converter :

– تبدیل فایل های DBF به فرمت های محبوب CSV، XLS، XLSX، SQL و …

– تبدیل دسته ای فایل ها

– امکان انتخاب نوع تبدیل به صورت دسته ای و یا تکی

– امکان مشخص کردن نحوه دسته بندی فایل ها

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

دانلود DBF Converter 6.50 - مبدل فایل های DBF

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

راهنمای نصب

– برنامه را نصب کنید
– با استفاده کد فعال سازی موجود در فایل Key.txt (در فایل فشرده ای که دانلود کرده اید قرار دارد) برنامه را فعال کنید

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 2 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR