دانلود Liquid Studio 2020 18.0.5.9988 – توسعه و طراحی ساختارهای JSON و XML

دانلود Liquid Studio 2018 16.1.7.8497 - توسعه و طراحی ساختارهای JSON و XML

 

دانلود Liquid Studio

| توسعه و طراحی ساختارهای JSON و XML |

 

Liquid Studio2020 18.0.5.9988 نام یک محیط توسعه نرم افزاری جدید و قدرتمند در زمینه طراحی ساختارهای JSON و XML است که کلیه نیازهای توسعه‌دهندگان در این زمینه را تحت پوشش قرار می‌دهد. JSON و XML در واقع نوعی زبان توصیفی در رایانه و وب هستند که عموما از آن‌ها به عنوان شبه‌زبان برنامه‌نویسی یاد می‌شود. این IDE جدید و قدرتمند، مجموعه کاملی از ابزارهای مناسب برای طراحی و پیاده‌سازی ساختارهای مذکور را در اختیار توسعه‌دهندگان قرار می‌دهد. JSON یک محتوای متنی است که به زبانی وابسته نیست و تقریباً در اکثر زبان‌ها از جمله PHP، C#، C++، C، ASP.NET، Java و… کاربرد دارد. به دلیل عدم وجود محدودیت در زمینه کاربرد جی‌سان (JSON)، امروزه این ساختار توسط بسیاری از توسعه‌دهندگان در انواع پروژه‌های نرم افزاری استفاده می‌گردد.

این نرم افزار، امکانی را فراهم می‌کند که توسعه‌دهندگان بتوانند ساختار، نوع داده‌ها و المان‌های یک سند XML را طراحی و پیاده‌سازی کنند. محیط توسعه این نرم افزار به دو دسته ویرایش کد و نمای بصری تقسیم می‌شود که از جمله امکانات کاربردی آن برای توسعه‌دهندگان می‌توان به توانایی تکمیل خودکار کدها، ناوبری آسان، تغییر رنگ کلمات سینتکس و … اشاره کرد. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Liquid Studio را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Liquid Studio :

– دارا بودن محیط گرافیکی برای طراحی شمای اکس ام ال (XML Schema Editor)

– دارا بودن محیط گرافیکی برای طراحی شمای جی‌سان (JSON)

– امکان ویرایش آسان اسناد جی‌سان

– برخورداری از ویرایشگر XSLT و دیباگر آن

– دارا بودن ویرایشگر XHTML و تشخیص اعتبار آن با استانداردهای W3C

– امکان های‌لایت کلمات کلیدی (Syntax)

– توانایی ویرایش آسان فایل‌های سنگین

– نمایش شمای وابستگی‌ها در سند XML

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Liquid Studio 2018.cover1  300x247 - دانلود Liquid Studio 2020 18.0.5.9988 - توسعه و طراحی ساختارهای JSON و XML

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 121/105 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR