دانلود NI LabView 2019.1.0 SP1 x86/x64 – برنامه نویسی گرافیکی ویژه سیستم های اندازه گیری

دانلود NI LabView 2018 18.0.0 - برنامه نویسی گرافیکی ویژه سیستم های اندازه گیری

دانلود NI LabView

| برنامه نویسی گرافیکی ویژه سیستم های اندازه گیری |

 

NI LabView 2019.1.0 SP1 x86/x64 یک ابزار حرفه ای جهت آنالیز، تجزیه و تحلیل دقیق سیستم های اندازه گیری می باشد. این برنامه برای مهندسانی طراحی شده است که قصد دارند تا داده های مختلف را ابزار های متفاوت جمع آوری کرده و سپس از این داده ها جهت حل مشکلات برنامه های خود استفاده نمایند. سازمان جهانی اندازه گیری از بابت گرد آوری کامل یک رنج بزرگ از اندازه ها جهت مشاهده و بررسی آنها توسط مهندسان در این نرم افزار به کاربران آن اطمینان خاطر کامل داده است. از آنجایی که این نرم افزار یک زبان برنامه نویسی اما به صورت گرافیکی می باشد، در بخش طراحی کاملا با یک برنامه متفاوت از سایر نرم افزار های زبان های برنامه نویسی رو به رو هستند که به هیچ عنوان هیچگونه خط کدی در آن وجود نداشته و همه چیز به صورت آماده و شیء گرا در این برنامه جای گرفته است.

برنامه هایی که کاربران می نویسند اغلب به صورت نمودار بوده و سپس به کد های زبان ماشینی ترجمه می شوند. این نرم افزار در داخل خود از یک برنامه مفسر جامع بهره می برد که عمل ترجمه زبان گرافیکی به زبان کدنویسی را به صورت خودکار انجام می دهد. به واسطه همین قابلیت، برنامه هایی که با این نرم افزار و درون نمودار های بلوکی نوشته می شوند زمان بسیار کمی نیاز دارند تا تبدیل به کد های برنامه نویسی شوند و بدین طریق در بخش آنالیز سیستم های اندازه گیری کار کاربران با سرعت چندین برابر انجام می شود. هم اکنون می توانید آخرین نسخه نرم افزار NI LabView 2018 را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

ویژگی های نرم افزار NI LabView :

– امکان اندازه گیری مقادیر مختلف نظیر دما، فشار، نیرو، جابجایی، کشش، pH و غیره

– امکان اندازه گیری بر روی مدارهای چاپی و اندازه گیری مدارهای الکترونیکی

– امکان مدل سازی سیستم های مختلف جهت آنالیز و اندازه گیری دقیق با معیار های مختلف

– امکان استفاده از زبان برنامه نویسی پایتون درون برنامه

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

دانلود NI LabView 2018 18.0.0 - برنامه نویسی گرافیکی ویژه سیستم های اندازه گیریمهرگان آی‌تی


System Requirements:

OS:Windows 10 (version 1809)/8.1 Update 1 / Windows 7 SP1 / Windows Server 2012 R2 / Windows Server 2008 R2
CPU:Pentium 4M/Celeron 866 MHz (or equivalent) or later (32-bit) Pentium 4 G1 (or equivalent) or later (64-bit)
RAM:1 GB
Display:1024 x 768 pixels
Space:5 GB (includes default drivers)

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 1.65/1.69 گیگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR