دانلود MSC Dytran 2018 – تحلیل مدل های پیچیده غیر خطی

دانلود MSC Dytran 2018 - تحلیل مدل های پیچیده غیر خطی

 

دانلود MSC Dytran 2018

| تحلیل مدلهای پیچیده غیر خطی |

 

MSC Dytran 2018 یک نرم افزار از بسته های نرم افزاری شرکت MSC Software می باشد که وظیفه تحلیل مدلهای پیچیده غیر خطی در محاسبات را بر عهده دارد که در آنها (معادلات) تغییر شکل های بزرگ اتفاق می افتد. این نرم افزار امکان تحلیل مدل هایی را که دارای درجات غیرخطی بالایی هستند نیز دارد. از آنجایی که این نرم افزار در صنعت خودرو سازی یک محصول شناخته شده می باشد، شرکت های بزرگ خودرو سازی برای طراحی کیسه هوا، ایمنی سرنشینان، طراحی صندلی، تست تصادف و … را شبیه سازی و بررسی می کنند. این تست ها شامل برخورد و تصادف و واکنش های صندلی و کمربند راننده و سایر سر نشینان خودرو نسبت به برخورد های فیزیکی می باشد و سپس می توان اقدام به ساخت وسیله نقلیه کرد.

همچنین در حوزه های دیگر نیز از این نرم افزار جهت تست برخورد با موانع و مقاومت بدنه وسایل نقلیه دریایی نیز استفاده می شود تا بتوان قبل از ساخت بدنه فیزیکی این وسایل از تحمل برخورد قطعات با موانع در دنیای واقعی اطمینان حاصل کرد. استفاده از این نرم افزار باعث می شود تا از هزینه های اضافی ساخت وسایل نقلیه مورد نیاز جلوگیری کرد و در وقت نیز صرفه جویی کرد. این نرم افزار توسط جمعی از نخبگان دانشگاه میشیگان آمریکا ساخته شده است و از سال ها پیش تا به امروز از آن در صنعت های مختلف استفاده می شود. هم اکنون می توانید آخرین نسخه نرم افزار MSC Dytran 2018 را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار MSC Dytran 2018 :

– شبیه سازی و آنالیز رویداد های گذرا

– محاسبات با کارایی بالا

– شبیه سازی و تست ایمنی خودرو های امروزی

– محاسبه برخورد با موانع متحرک

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

دانلود MSC Dytran 2018 - تحلیل مدل های پیچیده غیر خطیپادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 280 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR