دانلود FLAC3D 5.0 – نرم افزار مدل سازی سنگ و خاک

دانلود FLAC3D 5.0 - مدل سازی سنگ و خاک

دانلود FLAC3D

| مدل سازی سنگ و خاک |

 

FLAC3D 5.0 یا نرم افزار تجزیه و تحلیل سریع لاگرانژ سه بعدی یک نرم افزار مدل سازی عددی برای تجزیه و تحلیل ژئوتکنیک های خاک، سنگ، آب های زیرزمینی، سازه ها و سطح زمین می باشد. تجزیه و تحلیل های این نرم افزار شامل طراحی مهندسی، عامل پیش بینی ایمنی، تحقیق و آزمایش و تحلیل شکست در پروژه ها می باشد. با اینکه این نرم افزار ویژه دانشجویان و مهندسان عمران و معدن ساخته شده است اما قابلیت بیشماری نیز برای حل مسائل مکانیک دارد. ساختارهای متعددی در این برنامه وجود دارند که مدل‌سازی موادی را که رفتارشان به شدت غیر خطی می‌باشند را ممکن می‌سازند. نرم افزار FLAC3D همچنین می تواند اختلالاتی مانند گسل ها، مفاصل و نقاط مهندسی را در کنار سازه های مختلف شبیه سازی کند.

از کاربرد های دیگر این نرم افزار می توان به تحلیل پایداری شیب در معادن خصوصا معادن روباز، بررسی نشست حاصل از حفر تونل‌های کم عمق در مناطق شهری و روستایی و … نام برد. در پکیج این نرم افزار همچنین بسته ای با نام Slope وجود دارد که به وسیله آن می توان پایداری سطح شیب ها را محک زد و خصوصات مختلف مکانیکی آن ها را مدل سازی کرد. هم اکنون می توانید آخرین نسخه نرم افزار FLAC3D را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار FLAC3D :

– دارای طرح‌ های تنش و کرنش صفحه‌ ای و مدل‌ های هندسی

– امکان رسم پلات ها و مشاهده تغییرات هر پلات

– امکان آنالیز دینامیکی و تحلیل ژئوتکنیک های مختلف خاک و سنگ و آب های زیر زمینی به صورت جداگانه

– ویژگی اضافه کردن امکانات جدید به برنامه با استفاده از زبان برنامه نویسی ++C

– امکان مدل سازی جریان آب زیر زمینی همراه با مشخص نمونده شدت فشار آب

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

دانلود FLAC3D 5.0 - مدل سازی سنگ و خاک

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 77 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR