دانلود برنامه کمک های اولیه 1.0.4 – اپلیکیشن رسمی هلال احمر برای اندروید

دانلود برنامه کمک های اولیه 1.0.4 - اپلیکیشن رسمی هلال احمر برای اندروید

 

دانلود کمک های اولیه برای اندروید

| اپلیکیشن رسمی هلال احمر برای اندروید |

 

کمک های اولیه 1.0.4 نام نرم افزار رسمی موسسه علمی کاربردی هلال ایران برای گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی است که با هدف آموزش کمک‌های اولیه عرضه می‌گردد. به کمک این نرم افزار، افراد می‌توانند میزان آمدگی خود را در مواجهه با خطرات طبیعی و … بسنجند. داشتن مهارت کمک‌های اولیه، یکی از مهارت‌های ضروری برای هر فردی در طول زندگی است. در هنگام وقوع خطرات، بلایای طبیعی، حوادث و … چه واکنشی را باید از خود نشان دهیم؟ آیا برای رویارویی با چنین شرایطی آمادگی لازم را کسب کرده‌اید؟ نرم افزار کمک های اولیه، اپلیکیشن رسمی سازمان هلال احمر می‌باشد که مجموعه این مهارت‌ها را در قالب آموزش‌هایی تصویری در اختیار مردم عزیز ایران قرار داده است.

تجربه نشان داده که یکی از عوامل تلفات بسیار در بروز حوادث و یا بلایای طبیعی، ضعف آموزشی افراد حاضر در صحنه است. در واقع اگر افراد در حین بروز حوادثی همچون تصادفات رانندگی، زلزله، آتش‌سوزی و … با مهارت‌های لازم در مواجهه با چنین شرایطی آشنایی داشته باشند، میزان تلفات به حد چشم‌گیری کاهش پیدا خواهد کرد. نرم افزار کمک‌های اولیه نیز با هدف ارتقای سطح مهارت افراد در مواقع خطر، کمک شایانی را در این زمینه به مردم ارائه خواهد کرد. هم اکنون می توانید نرم افزار کمک های اولیه را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی‌های نرم افزار کمک های اولیه :

– دارا بودن رابط کاربری زیبا

– دارا بودن آموزش‌های تصویری و ویدیویی

– ارائه آموزش‌های متنی

– ارائه انواع روش‌های پیشگیری از حوادث

– امکان سنجش مهارت‌های کاربر با آزمون

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Firstaid1 88x150 - دانلود برنامه کمک های اولیه 1.0.4 - اپلیکیشن رسمی هلال احمر برای اندروید Firstaid2 87x150 - دانلود برنامه کمک های اولیه 1.0.4 - اپلیکیشن رسمی هلال احمر برای اندروید Firstaid3 88x150 - دانلود برنامه کمک های اولیه 1.0.4 - اپلیکیشن رسمی هلال احمر برای اندروید Firstaid4 88x150 - دانلود برنامه کمک های اولیه 1.0.4 - اپلیکیشن رسمی هلال احمر برای اندروید

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : APK
  • حجم : 82 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR