دانلود WebCruiser Web Vulnerability Scanner Enterprise Edition 3.5.5 – اسکنر وبسایت

دانلود WebCruiser Web Vulnerability Scanner Enterprise Edition 3.5.5 - اسکنر وبسایت

 

دانلود WebCruiser Web Vulnerability Scanner

| نرم افزار اسکنر وبسایت |

 

WebCruiser Web Vulnerability Scanner Enterprise Edition 3.5.5 نام یک نرم افزار اسکنر قوی و بسیار قدرتمند برای آنالیز و بررسی صفحات اینترنتی است. این نرم افزار می‌تواند تمامی فایل‌ها و آدرس‌های موجود در یک دامنه اینترنتی را مورد آنالیز و بررسی خود قرار داده و جزئیات مفیدی را نیز از آن به نمایش بگذارد. با استفاده از این نرم افزار، شما می‌توانید نقاط ضعف و یا آسیب‌پذیری‌ وب‌سایت‌های اینترنتی را تشخیص داده و آنان را برطرف کنید. اگر شما هم صاحب یک وب‌سایت اینترنتی هستید، باید همواره نقاط ضعف و یا آسیب‌پذیری‌های سیستم را شناسایی و نسبت به رفع آنان اقدام کنید؛ چرا که در غیر این صورت امنیت وب‌سایت شما از سوی هکرها مورد تهدید قرار خواهد گرفت.

نرم افزاری که در این مطلب از سایت یاس دانلود برای شما آماده کرده‌ایم، قادر است یک آدرس اینترنتی را به طور دقیق و کامل مورد آنالیز و بررسی قرار دهد و با این کار، تمامی روش‌های نفوذ و آسیب را به شما اعلام کند. با استفاده از این برنامه شما می‌توانید آسیب‌پذیری وب‌سایت خود در برابر باگ‌های  SQL Injection, XSS (Cross-Site Scripting), XPath Injection را به آزمایش گذاشته و در صورت لزوم نسبت به رفع آنان اقدام نمایید. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار WebCruiser Web Vulnerability Scanner را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار WebCruiser Web Vulnerability Scanner Enterprise Edition :

– امکان نمایش کامل و دقیق فایل‌ها و فولدرهای وب‌سایت

– توانایی اسکن وب‌سایت برای باگ‌های SQL Injection, Cross Site Scripting

– امکان تزریق با استفاده از متدهای GET/Post/Cookie

– توانایی تشخیص انواع خطاهای MySQL/Oracle/DB2/Access: FieldEcho(Union)/Blind Injection

– قابلیت تهیه خروجی از نتایج اسکن‌ها

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 1 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR