دانلود کتاب مبانی رایانش ابری با فرمت PDF

دانلود کتاب مبانی رایانش ابری با فرمت PDF

 

دانلود کتاب مبانی رایانش ابری

| درک اصول و مفاهیم رایانش ابری در تئوری و عمل |

 

دانلود کتاب مبانی رایانش ابری نام کتاب الکترونیکی جدیدی است که در این مطلب از سایت یاس دانلود تصمیم داریم آن را خدمت شما بازدیدکنندگان محترم ارائه کنیم. در سال‌های اخیر رایانش ابری (Cloud Computing) در حال تبدیل شدن به یک فناوری مهم در حوزه فناوری است. این تکنولوژی، در مدت زمان بسیار کوتاهی فناوری آینده را دچار تغییر و تحول جدی خواهد کرد. با گسترش کاربرد شبکه‌های ابری، دیگر این سیستم مختص شرکت‌ها و یا سازمان‌های بزرگ نیستغ در واقع استفاده از این فناوری به دلیل کاربردهای گسترده خود، برای همگان آزاد بوده و هزینه چندانی را در بر ندارد.

در موارد مختلف، سران یک سازمان و یا اعضای تولید کننده یک اپلیکیشن یا سرویس، باید تصمیم بگیرند که آیا این سرویس از ابر پشتیبانی داشته باشد یا خیر. ابر به مجموعه‌ای از تکنولوژی‌ها، سرویس‌ها و خدمات اطلاق می‌گردد که نحوه کارکرد یک سرویس یا فعالیت را در پس زمینه امر، با تغییر و تحولی جدی و کاربردی برای مخاطبین فراهم می‌سازد. مخاطب این کتاب، تمامی افرادی هستند که می‌خواهند با مبانی رایانش ابری و سیستم‌های آن آشنا شوند. پیشنهاد میکنیم کتاب آموزش مقدماتی رایانش ابری را به صورت رایگان از ادامه ی مطلب دریافت کرده تا با این مهارت آشنایی بیشتری پیدا کنید.

 

نویسنده/مترجم: دریک روانتری-ایلینا کستریلو/طیبه محمدی
تعداد صفحات: 204
فرمت: کتاب PDF
زبان: فارسی

 

 

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : PDF
  • حجم : 3.8 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR