دانلود Toad Data Modeler 6.3.2.22 – نرم افزار مدل سازی داده ها

دانلود Toad Data Modeler 6.3.2.22 - نرم افزار مدل سازی داده ها

 

دانلود Toad Data Modeler

| نرم افزار مدل سازی داده ها |

 

Toad Data Modeler 6.3.2.22 نام نرم افزاری جدید و قدرتمند، به منظور مدل‌سازی داده‌ها با کیفیت بالا می‌باشد. پایگاه داده یا بانک اطلاعاتی، قسمتی از مفهوم اساسی توسعه اپلیکیشن‌ها و سرویس‌های کامپیوتری است که امروزه نقش پررنگی را در برنامه‌های کامپیوتری ایفا می‌کند. با توجه به گسترش نیازهای کاربران و داده‌هایی که با آن سر و کار داریم، نیاز به مفهومی اساسی تحت عنوان پایگاه داده شروع به شکل‌گیری کرد. پایگاه داده، مفهومی سازمان یافته از داده‌هایی مرتبط است که اطلاعات مربوط به یک سازمان یا سرویس کامپیوتری بر روی آن نگهداری می‌شود. یکی از مفاهیم پرکاربرد در سیستم‌های مدیریت پایگاه داده، مسئله مدل‌سازی داده‌ها است که برنامه‌های متعددی بدین منظور وجود دارند.

نرم افزار Toad Data Modeler، یکی از جدیدترین برنامه‌های عرضه شده به منظور مدل‌سازی داده‌ها در سیستم‌های کامپیوتری است که شما را قادر می‌سازد تغییرات دلخواه خود را در زمانی کوتاه، بر روی 20 پلتفرم مختلف به اجرا درآورید. به کمک این برنامه، شما می‌ـوانید داده‌های خود را به شیوه منطقی و یا فیزیکی مدل‌سازی کرده و در صورت نیاز، به ساخت اسکریپت‌ها و دستورات مربوط به پایگاه داده‌های Oracle ،Sybase ،MySQL ،SQL Server ،PostreSQL ،DB2 ،Ingres ،MS Access  و … بپردازید. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Toad Data Modeler را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Toad Data Modeler :

– سازگاری کامل با Oracle, SAP, MySQL, SQL Server, PostgreSQL, DB2, Ingres, Microsoft Access

– مدل‌سازی بسیار ساده پایگاه‌های داده

– قابلیت مدل‌سازی فیزیکی و منطقی

– قابلیت گزارش‌گیری از داده‌ها

– امکان تغییر در مدل‌های ایجاد شده

– امکان همگام‌سازی پایگاه داده

– قابلیت دسترسی آسان به داده‌ها

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 83 + 90 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR