دانلود EMCoS Studio 2017 – نرم افزار تجزیه و تحلیل مسائل سازگاری الکترومغناطیس

دانلود EMCoS Studio 2017 - نرم افزار تجزیه و تحلیل مسائل سازگاری الکترومغناطیس

 

دانلود EMCoS Studio 2017

| نرم افزار تجزیه و تحلیل مسائل سازگاری الکترومغناطیس |

 

EMCoS Studio 2017 نام یک نرم افزار کاربردی در شبیه‌سازی محصولات صنعتی است که فرآیند توسعه یک محصول را با فرآیند شبیه‌سازی و تولید آن ادغام کرده و آن را به سطح بالاتری ارتقا می‌دهد. نتیجه این فرآیند، یک رویکرد طراحی کاملا منحصر به فرد در مقایسه با شیوه‌های سنتی است. به طور دقیق‌تر، نرم افزار EMCoS Studio پکیجی قدرتمند و حرفه‌ای به منظور تجزیه و تحلیل مسائل سازگاری الکترومغناطیس در سیستم‌های بزرگ نظیر اتومبیل، هواپیما، کشتی و یا سیستم‌های کامپیوتری است.

مسائل سازگاری الکترومغناطیس (EMC) زمانی مطرح می‌شود که یک قطعه از تجهیزات الکترونیکی یا یک سیستم مغناطیسی بر عملکرد سایر بخش‌ها تاثیر بگذارد. به عنوان مثال در این زمینه می‌توان به آنتن‌ها رادیویی اشاره کرد که به خودی خود یکی از مسائل اصلی تجزیه و تحلیل‌های الکترومغناطیس به شمار می‌رود. EMCoS Studio با استفاده از تکنیک های محاسباتی رایج از قبیل متدهای MoM, MAS و MTL و همچنین آنالیزهای شبکه (SPICE/PSPICE/HSPICE/LTspice/ELDO/SIMetrix) امکان تجزیه و تحلیل اینگونه مسائل را برایتان ساده‌سازی می‌کند. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار EMCoS Studio را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار EMCoS Studio 2017:

– سازگاری نسبتا وسیع با انواع مسائل سازگاری الکترومغناطیس در مقیاس بزرگ

– سازگاری با مسائل EMC با سیستم‌های سیم‌بندی پیچیده

– رعایت مشکلات امنیتی در سیستم‌های اتومبیل، هواپیما، کشتی و …

– محاسبه اثرات مربوط به سیم‌ها در سیستم‌های مختلف

– قابلیت طراحی آنتن و بهینه‌سازی آنان

– مدل‌سازی PCB در محیطی پیچیده

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 734 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR