دانلود ETA Inventium PreSys NISA 2017 R1 x64 – مدل سازی المان محدود

دانلود ETA Inventium PreSys NISA 2017 R1 x64 - مدل سازی المان محدود

 

دانلود ETA Inventium PreSys NISA 2017

| نرم افزار مدل سازی المان محدود |

 

ETA Inventium PreSys NISA 2017 R1 x64 نام یک نرم افزار شبیه سازی مهندسی به منظور مدل سازی المان محدود (FEA) است. این نرم افزار، رابط کاربری ساده‌ای را همراه با توابع متنوع در اختیار شما می‌گذارد و مقدار دادهه‌های لازم برای انجام شبیه‌سازی‌های شما را به حداقل میزان ممکن می‌رساند. به کمک این نرم افزار، افراد می‌توانند طرح‌های مربوط به محصولات خود را تجزیه و تحلیل کنند و نتایج آن را به شبیه‌سازی بگذارند.

به کمک این نرم افزار، شما می‌توانید رفتار واقعی محصول خود را در عمل به آزمایش بگذارید و متناسب با نیاز خود، رابط کاربری برنامه را شخصی‌سازی کنید. با استفاده از توابع این نرم افزار، شما می‌توانید مدل‌سازی‌های مورد نظرتان را به سادگی امکان‌پذیر سازید و در زمان و هزینه‌ها تا حد بسیاری صرفه‌جویی نمایید. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار ETA PreSys را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار ETA Inventium PreSys NISA 2017 :

– دارا بودن مجموعه‌ای از کامل‌ترین ابزارهای لازم برای مدل‌سازی المان محدود

– قابلیت مدیریت کارها در محیط نرم افزار

– امکان تعریف شرایط مرزی

– امکان مصورسازی نتایج آنالیزها

– قابلیت مدل‌سازی و شبیه‌سازی دقیق

– امکان شخصی‌سازی محیط کاربری

– دارا بودن مجموعه‌ای از توابع کاربردی

 پادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 1.30 گیگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR