دانلود InventorCAM 2021 SP5 HF2 x64 – افزونه ماشین کاری فلزات برای اتودسک اینونتور

دانلود InventorCAM 2017 SP0 - افزونه ماشین کاری فلزات برای اتودسک اینونتور

 

دانلود InventorCAM

| افزونه ماشین کاری فلزات برای اتودسک اینونتور |

 

InventorCAM 2021 SP5 HF2 x64 نام یک افزونه جدید و قدرتمند از سوی کمپانی SolidCAM برای نرم افزار محبوب اتودسک اینونتور است که امکان ماشین کاری فلزات را به آن اضافه می‌کند. InventorCAM نرم‌افزاری ادغام شده برای ماشین‌ کاری فلزات است که نبود این امکان در اتودسک اینونتور را جبران کرده و متناسب با جدیدترین تغییرات سیستم‌های CAD عرضه می‌گردد. InventorCAM، ماژول‌های مربوط به انواع اپلیکیشن‌های CNC را همراه با تکنولوژی انقلابی و اختصاصی iMachining به کاربران و طراحان این نرم افزار ارائه می‌نماید.

SolidCAM یک کمپانی نرم افزاری بسیار پیشرفته در زمینه تولید نرم افزارهای مربوط به طراحی و شبیه‌سازی ماشین‌های CNC دو و یا چند محوره است که نرم افزار جدید آن تحت عنوان InventorCAM، قادر است پروژه‌های مربوط به ماشین‌کاری فلزات در سطوح 2 بعدی و 3 بعدی را بر عهده گرفته و فرآیندهای کاری در صنعت جوشکاری و تراشکاری را متحول سازد. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار InventorCAM را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار InventorCAM :

– پشتیبانی از ماژول‌های مختلف نرم‌افزارهای CNC

– اضافه شدن تکنولوژی انقلابی iMachining

– مناسب برای شبیه‌سازی و اجرای پروژه‌های ماشین‌ کاری فلزات

– کاربرد گسترده در صنایع جوشکاری و تراشکاری

– عملکرد به عنوان افزونه‌ای برای اتودسک اینونتور

 پادویش


Software Prerequisites: InventorCAM 2018-2022

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 2.2 گیگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR