دانلود Lingobit Localizer Enterprise 9.0.8404.0 – ترجمه نرم افزارها

دانلود Lingobit Localizer Enterprise 9.0.8404.0 - ترجمه نرم افزارها

 

دانلود Lingobit Localizer Enterprise

| ترجمه نرم افزارها |

 

Lingobit Localizer Enterprise 9.0.8404.0 نام یک نرم افزار قدرتمند و حرفه‌ای، به منظور محل‌سازی زبان اپلیکیشن‌های MFC, .NET, Delphi, Java در ویندوز است. اگر شما هم از دولوپرهای زبان‌های برنامه‌نویسی مذکور هستید، احتمالا از اهمیت بسیار بالای محلی‌سازی زبان نرم افزارها اطلاع دارید. هرچه نرم افزار تولیدی شما از زبان‌های بیشتری پشتیبانی کند، در واقع شما آن را در بازارهای گسترده‌تری منتشر ساخته‌اید. از این جهت، در صورتی که شما نیز قصد اجرای یک ایده بزرگ در زمینه تولید نرم افزارهای کامپیوتری را دارید، نرم افزار Lingobit Localizer شما را قادر می‌سازد آن را به چندین زبان دیگر و متناسب با مردمان کشورهای مختلف محلی‌سازی کنید.

این نرم افزار، قادر است منابع مربوط به زبان اپلیکیشن‌های تولیدی شما را استخراج سازد و بدین ترتیب فرآیند ترجمه و محلی‌سازی آنان به زبان‌های مورد نظرتان را آسان کند. در واقع به کمک این نرم افزار، شما می‌توانید بدون نیاز به تغییر در سورس کد نرم افزار، فرآیند محلی‌سازی را انجام داده و اقدامات لازم برای آماده‌سازی آن جهت انتشار در مارکت‌های بزرگ‌تر را فراهم سازید. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Lingobit Localizer Enterprise را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Lingobit Localizer Enterprise :

– قابلیت تشخیص خودکار مجموعه منابع محلی‌سازی

– امکان محلی‌سازی زبان اپلیکیشن‌ها به زبان‌های متنوع

– اضافه کردن قابلیت پشتیبانی از چندین زبان مختلف به برنامه‌ها

– دارا بودن راهنمای زیبای نرم افزار

– قابلیت کنترل ورژن ترجمه‌ها

– پشتیبانی کامل از محلی‌سازی برنامه‌های MFC, .NET, Delphi, Java

– قابلیت محلی‌سازی صفحات وب و پشتیبانی از دیتابیس‌های مختلف

 پادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 27 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR