دانلود Dataland CD Label Designer 7.0.1 Build 741 – طراحی لیبل و کاور دیسک

دانلود Dataland CD Label Designer 7.0.1 Build 741 - طراحی لیبل و کاور دیسک

 

دانلود Dataland CD Label Designer

| نرم افزار طراحی لیبل و کاور دیسک |

 

Dataland CD Label Designer 7.0.1 Build 741 نام نرم افزاری جدید و حرفه‌ای، به منظور طراحی لیبل و کاور برای انواع دیسک‌های CD/DVD است. همانطور که می‌دانید، امروزه برخی از رایترهای دیسک‌های کامپیوتری، می‌توانند با تکنولوژی‌های لیزری و مخصوص، بر روی حلقه‌های CD/DVD اقدام به چاپ طرح کنند. نرم افزاری که در این مطلب از سایت یاس دانلود برایتان تدارک دیده‌ایم، می‌تواند اینگونه لیبل‌ها را برای شما طراحی و یا کاورهای آنان را پرینت کند. به کمک این برنامه، شما به سادگی می‌توانید لیبل‌ها و یا کاورهای مربوط به دیسک‌های لوح فشرده خود را طراحی و سپس آنان را چاپ کنید.

در محیط طراحی این نرم افزار، شما به سادگی می‌توانید اشکال هندسی و یا متون دلخواه خود را درج و آنان را در محل‌های دلخواه خود قرار دهید. همچنین از این نرم افزار، می‌توانید برای طراحی و ساخت کاورهای محصولات خود استفاده کنید. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Dataland CD Label Designer را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Dataland CD Label Designer :

– قابلیت طراحی لیبل و کاور برای دیسک‌های CD/DVD

– امکان وارد کردن تصویر و یا آبجکت‌های دلخوه بر روی طرح‌ها

– امکان افزودن متن در طرح‌ها

– قابلیت تنظیم شفافیت و سایه‌ها

– امکان پرینت گرفتن از کاورها

– قابلیت چاپ لیبل بر روی دیسک‌ها

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 32 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR