دانلود Themida 2.4.6.0 x86/x64 – جلوگیری از مهندسی معکوس و یا کرک شدن برنامه ها

دانلود Themida 2.4.6.0 x86/x64 - جلوگیری از مهندسی معکوس و یا کرک شدن برنامه ها

 

دانلود Themida

| نرم افزار جلوگیری از مهندسی معکوس و یا کرک شدن برنامه ها |

 

Themida 2.4.6.0 x86/x64 نام یک ابزار حفاظتی پیشرفته‌، برای برنامه‌های سیستم‌عامل ویندوز است. این نرم افزار، در واقع ابزاری حرفه‌ای و مناسب برای برنامه‌نویسان است. اگر شما هم می‌خواهید یک بار برای همیشه، از کرک شدن و یا مهندسی معکوس شدن سورس‌‌های نرم‌افزاری‌تان جلوگیری کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم Themida را از دست ندهید. توسط این نرم افزار، شما می‌توانید برای همیشه جلوی چنین مشکلاتی را گرفته و از دزدی برنامه‌های‌تان جلوگیری کنید. زمانی که یک نرم افزار، به طور کامل برنامه‌نویسی می‌شود، کامپایلر سورس کد نرم افزار را به فایل‌های آبجکت با زبان ماشین تبدیل می‌کند. در انتها با اتصال یافتن این فایل‌های آبجکت، فایل اجرایی نهایی ساخته می‌شود.

این در واقع بدان معناست که کامپایلر، سورس کد نرم افزار شما را به کدهای ماشین تبدیل کرده باشد. امروزه نرم افزارهایی توسط سودجویان طراحی شده‌اند که قادرند فرآیند مهندسی معکوس را به سادگی اجرا کرده و سورس‌های نرم‌افزارها را در اختیار افراد قرار دهد. یک شخص هکر می‌تواند از سورس کد‌های شما سودجویی کرده و یا با مطالعه آن، باگ‌های موجود را تشخیص داده و اقدام به قفل‌‌گشایی نرم افزار شما کند. Themida می‌ـواند در برابر این دسته‌ از افراد همچون یک سپر عمل کند و جلوی سو استفاده‌های احتمالی را بگیرد. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Themida را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Themida :

– جلوگیری از دزدی سورس کد‌های برنامه‌نوسان

– ابزاری مناسب برای محافظت از کدهای برنامه‌نویسان

– حفظ امنیت برنامه‌های دولوپرها

– پکیج کردن برنامه‌ها

– جلوگیری از دسترسی هکرها به سورس کد برنامه‌ها

– جلوگیری از مهندسی معکوس (دی‌کامپایل) نرم افزار ها

– جلوگیری از کرک و یا قفل‌گشایی برنامه‌های شما

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 18 + 35 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR