دانلود Malwarebytes Clean Uninstall Tool 3.1.0.1002 – حذف محصولات Malwarebytes

دانلود Malwarebytes Clean Uninstall Tool 3.1.0.1002 - حذف محصولات Malwarebytes

 

دانلود Malwarebytes Clean Uninstall Tool

| نرم افزار حذف محصولات Malwarebytes |

 

Malwarebytes Clean Uninstall Tool 3.1.0.1002 نام یک نرم افزار جدید و رایگان، به منظور حذف کامل محصولات شرکت Malwarebytes است که به تازگی مخصوص شما کاربران سیستم‌عامل ویندوز عرضه می‌گردد. همانطور که می‌دانید، با پیشرفت چشم‌گیر تکنولوژی و سیستم‌های کامپیوتری، هکرها نیز دست از کار نکشیده و همواره در حال توسعه‌ی ابزارهای پیشرفته‌ی جدید برای هک سیستم‌های کامپیوتری و ساخت ابزارهای جاسوسی هستند. چنین کاربردهای خطرناکی در دنیای نرم افزار و سیستم‌های کامپیوتری، شرکت‌های امنیتی را بر آن واداشت که اقدام به توسعه و ابزارهایی جهت پاک‌سازی آنان کنند.

از همین جهت، هر کاربری در دنیای کامپیوتر و به خصوص، سیستم‌عامل ویندوز، حداقل از یکی از نرم افزارهای آنتی ویروس استفاده می‌کند. آنتی‌ویروس‌ها می‌توانند امنیت کاربر را در هنگام کار با سیستم، گشت و گذار در فضای وب و … تامین کنند. اما در برخی موارد، کاربران برای عوض کردن نرم افزار آنتی ویروس خود، با مشکل تداخل مواجه می‌شوند. اگر شما نیز قصد دارید که آنتی ویروس خود را تغییر داده و پکیج‌های ضدویروس Malwarebytes را به کلی از سیستم پاک کنید، پیشنهاد می‌کنیم این نرم افزار را از دست ندهید. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Malwarebytes Clean Uninstall Tool را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Malwarebytes Clean Uninstall Tool :

– جلوگیری از بروز تداخل بین ضدویروس‌های سیستم

– از کار انداختن محدودیت‌های نرم افزار ضدویروس

– حذف مشکلات موجود در پاک کردن ضدویروس‌های Malwarebytes

– پاک‌سازی کامل ابزارهای ضدجاسوسی Malwarebytes

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR