دانلود Fast HTML Checker 3.0 Build 700 – بررسی ارورهای کدنویسی قالب وب سایت

دانلود Fast HTML Checker 3.0 Build 700 - بررسی ارورهای کدنویسی قالب وب سایت

 

دانلود Fast HTML Checker

| نرم افزار بررسی ارورهای کدنویسی قالب وب سایت |

 

Fast HTML Checker 3.0 Build 700 نرم افزاری است که می‌تواند وب‌سایت‌های مورد نظر شما را برای ارورهای HTML و CSS اسکن کند. همانطور که می‌دانید، بدنه و قالب اصلی وب‌سایت‌های اینترنتی را زبان‌های برنامه‌نویسی HTML و CSS تشکیل می‌دهند، نسل جدید این زبان‌ها با استاندارد‌های HTML5 و CSS 3.0 شناخته می‌شوند، دارای قابلیت‌هایی مدرن و بسیار کاربردی جهت قالب‌بندی وب‌سایت‌های اینترنتی هستند. اما در برخی مواقع، کدنویسی‌های غلط در قالب وب‌سایت، باعث بروز خطا و ایراداتی در نمایش و یا وضعیت سئوی وب سایت می‌شوند. نرم افزاری که در این مطلب از سایت یاس دانلود برای شما در نظر گرفته‌ایم، قادر است وب‌سایت‌های اینترنتی را برای وجود چنین خطاهایی مورد بررسی قرار دهد.

این نرم افزار، قادر است آدرس وب‌سایت مورد نظر شما را دریافت و سپس به بررسی کدنویسی صفحات مختلف آن بپردازد. فرآیند اسکن وب‌سایت‌ها، از صفحات ابتدایی آغاز شده و یک به یک تمامی صفحات وب‌سایت را مورد بررسی قرار می‌دهد. این برنام به محض برخورد با یک ارور، محل دقیق آن را به شما نمایش داده و توضیحاتی درباره نحوه رفع آن را نیز به نمایش می‌گذارد. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Fast HTML Checker را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Fast HTML Checker :

– سادگی در استفاده

– بررسی صفحات وب برای ارورهای HTML و CSS

– امکان بررسی تمامی صفحات استاتیک و داینامیک

– پشتیبانی کامل از استانداردهای جدید صفحات وب

– امکان بررسی تمامی صفحات یا یک صفحه خاص از وب‌سایت

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 25 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR