دانلود GlassWire Data Usage Privacy 1.0.50r – مدیریت مصرف اینترنت در اندروید

دانلود GlassWire Data Usage Privacy 1.0.50r - مدیریت مصرف اینترنت در اندروید

 

دانلود GlassWire Data Usage Privacy برای اندروید

| نرم افزار مدیریت مصرف اینترنت در اندروید |

 

GlassWire Data Usage Privacy 1.0.50r نام یک نرم افزار اندرویدی جدید، به منظور مدیریت و کنترل حجم اینترنت مصرفی در دستگاه‌های اندرویدی است. همانطور که می‌دانید، امروزه شبکه اینترنت به یکی از اصل‌های ثابت دستگاه‌های دیجیتال تبدیل گشته و کاربران با استفاده از شبکه WiFi و یا دیتای تلفن همراه، به صورت دائم به این شبکه متصل هستند. اما اگر شما نیز از آن دسته کاربرانی هستید که با مشکل اتمام زود هنگام حجم رو به رو می‌شوید، به شما پیشنهاد می‌کنیم با استفاده از اپلیکیشن GlassWire Data Usage Privacy، کنترل و نظارتی دقیق را بر مصرف اینترنت در دستگاه‌های اندرویدی خود داشته باشید.

این نرم افزار می‌تواند نظارتی کاملا جامع بر اپلیکیشن‌های نصب شده بر روی گوشی یا تبلت اندرویدی شما داشته باشد تا به واسطه آن بتوانید اپلیکیشن‌های پر مصرف در این زمینه را شناسایی کنید. برای مثال شما در یک سیکل 1 ماهه، می‌ـوانید به طور دقیق میزان مصرف اینترنت توسط اپلیکیشن‌ها را زیر نظر گرفته و پر مصرف‌ترین آنان را شناسایی نمایید. هم اکنون می توانید نرم افزار GlassWire Data Usage Privacy را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار GlassWire Data Usage Privacy :

– نمایش نموداری جامع از اپلیکیشن‌های در حال استفاده از شبکه اینترنت

– مشاهده تاریخچه دقیق استفاده اپلیکیشن‌ها از شبکه اینترنت

– صرفه جویی در حجم مصرفی اینترنت

– مشاهده وضعیت مصرف اینترنت توسط برنامه‌ها

– بررسی اپلیکیشن‌های پر استفاده

– سازگاری کامل با نسخه‌های مختلف سیستم‌عامل اندروید

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

GlassWire Data Usage Privacy1 84x150 - دانلود GlassWire Data Usage Privacy 1.0.50r - مدیریت مصرف اینترنت در اندروید GlassWire Data Usage Privacy2 84x150 - دانلود GlassWire Data Usage Privacy 1.0.50r - مدیریت مصرف اینترنت در اندروید GlassWire Data Usage Privacy3 84x150 - دانلود GlassWire Data Usage Privacy 1.0.50r - مدیریت مصرف اینترنت در اندروید GlassWire Data Usage Privacy4 84x150 - دانلود GlassWire Data Usage Privacy 1.0.50r - مدیریت مصرف اینترنت در اندروید

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : APK
  • حجم : 2.98 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR