دانلود Synopsys Hspice S-2021.09 x64 – تحلیل مدارهای الکترونیکی

دانلود Synopsys Hspice L-2016.06-SP1 - تحلیل مدارهای الکترونیکی

 

دانلود Synopsys Hspice

| نرم افزار تحلیل مدارهای الکترونیکی |

 

Synopsys Hspice S-2021.09 x64 یکی از بهترین نرم افزارها در زمینه تجزیه و تحلیل مدارهای الکتریکی است که در این مطلب از سایت یاس دانلود، جدیدترین نسخه آن را برای مهندسین برق، اساتید و یا دانشجویان این رشته معرفی خواهیم کرد. این نرم افزار با دارا بودن کتابخانه‌ای نسبتا کامل از اانواع ابزارهای الکتریکی و الکترونیکی، شما را قادر می‌سازد انواع دستگاه‌ها و قطعات مورد نظر خود را به محیط نرم افزار اضافه کرده و عمل شبیه‌سازی رفتار آنان را مورد بررسی قرار دهید. برای مثال اگر شما نیز از داشنجویا نرشته برق باشید، در واحد تحلیل مدارهای الکتریکی، می‌توانید رفتار بسیاری از قطعات الکتریکی همچون سلف، خازن، مقاومت، منابع ولتاژ، جریان و … را در انواع مدارهای AC و DC مورد تحلیل و بررسی قرار دهید.

با یک سابقه‌ی 25 ساله، نرم افزار Hspice به ابزاری قابل اعتماد در زمینه طراحی و شبیه‌سازی رفتار مدارهای الکتریکی شناخته شده است. با گسترش کاربرد قطعات الکترونیکی در دستگاه‌های دیجیتالی، تجزیه و تحلیل رفتار انواع قطعات در داخل یک مدار از ضرورت خاصی برخوردار است. به کمک جدیدترین نسخه از نرم افزار اچ اسپایس، شما می‌توانید انواع شبیه‌سازی ها را برای مدارهای الکتریکی و الکترونیکی خود انجام داده و رفتار آن‌ها را در قالب یک شبیه‌سازی به خوبی مشاهده کرده و مورد بررسی قرار دهید. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Synopsys Hspice را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Synopsys Hspice :

– دارا بودن کتابخانه کامل از انواع قطعات الکتریکی و الکترونیکی

– مناسب برای شبیه‌سازی رفتار قطعات در مدار

– مناسب برای مهندسین رشته‌های برق، الکترونیک و قدرت

– امکان ترسیم انواع نمودارهای ریاضی متناسب با خروجی قطعات

– بررسی دقیق رفتار قطعات در مدار‌هایی با جریان مستقیم یا متناوب

– رابط کاربری ساده و مناسب برای مبتدیان کامپیوتر

 پادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 912 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR