دانلود ChrisPC Win Experience Index 4.70 + Portable – محاسبه کارایی سیستم

دانلود ChrisPC Win Experience Index 4.70 + Portable - محاسبه کارایی سیستم

 

دانلود ChrisPC Win Experience Index

| نرم افزار محاسبه کارایی سیستم |

 

ChrisPC Win Experience Index 4.70 + Portable نام یک نرم افزار جدید و بسیار قدرتمند،‌ در زمینه محاسبه کارایی سیستم‌های کامپیوتری شماست. زمانی که یک کامپیوتر جدید خریداری می‌کنیم، انتظار داریم همه چیز درست همانطور که انتظار داریم پیش برود. بدین معنا که تمامی قطعات سخت‌افزاری می‌بایست با بیشترین توانایی خود کار کنند. نرم افزاری که در این مطلب برایتان در نظر گرفته‌ایم، شما را قادر می‌سازد سیستم کامپیوتری خود را به طور دقیق مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید. ChrisPC Win Experience Index قادر است با ساده‌ترین راهکار ممکن، سیستم شما را آنالیز کرده و مقدار دقیق WEI را مورد سنجش قرار دهد.

از آنجا که از ویندوز 8.1 به بعد، این قابلیت از این سیستم عامل حذف شد، نرم افزار مذکور قادر است مقدار WEI کامپیوتر شما را برایتان اندازه گیری کنید. این اندازه گیری مشخص می‌کند که وضعیت پاسخ‌دهی به دستورات با چه سرعت و قدرتی انجام خواهند گرفت. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار ChrisPC Win Experience Index را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار ChrisPC Win Experience Index :

– امکان بازگرداندن قابلیت Windows Experience Index به ویندوز 10

– امکان رتبه‌دهی به سیستم‌های کامپیوتر تنها با یک کلیک

– تست سرعت، قدرت و عملکرد سیستم

– امکان اندازه گیری توانایی سخت افزار در قسمت‌های CPU, Memory, Storage Disk, Graphics, Gaming

 



پادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 1 + 3 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR