دانلود بازی AEN Mad Hill Bike Trail World 1.3 – موتور سواری حرفه ای برای اندروید + پول بی نهایت

دانلود بازی AEN Mad Hill Bike Trail World 1.3 - موتور سواری حرفه ای برای اندروید + پول بی نهایت

 

دانلود بازی AEN Mad Hill Bike Trail World برای اندروید

| بازی موتور سواری حرفه ای برای اندروید + پول بی نهایت |

 

AEN Mad Hill Bike Trail World 1.3 نام یک بازی اندرویدی جدید، در سبک رقابت های موتورسواری است که شما را در قالب یکی از بهترین موتور سوارها وارد میدان می کند. اکنون وقت آن است که مهارت های خود را در این حرفه به نمایش گذاشته و با تعداد بسیاری از دوستان و رقبای خود در سرتاسر جهان وارد مسابقه شوید. AEN Mad Hill Bike Trail World مخصوص دیوانگاه دنیای موتور سواری است، شما می بایست با انتخاب موتور سیکلت دلخواه خود، در رقابت های آفرود (جاده خاکی) شرکت کرده و بهترین مهارت ها و حرکات نمایشی را طی آنان به اجرا بگذارید.

در دنیای بازی AEN Mad Hill Bike Trail World، شما با 40 مأموریت طرف هستید که با پشت سر گذاشتن همه ی آنان، میتوانید به یکی از بهترین موتور سوارها تبدیل شوید. با پشت سر گذاشتن هر مرحله، می توانید قسمت های مختلف موتور سیکلت خود را ارتقا داده و آن را شخصی سازی کنید. هم اکنون می توانید بازی AEN Mad Hill Bike Trail World را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

ویژگی های بازی AEN Mad Hill Bike Trail World :

– امکان رقابت با پلیرهای آنلاین

– قابلیت رقابت با دوستان و پلیرهای مختلف

– امکان شخصی سازی موتور سیکلت ها

– مناسب برای دوست داران دنیای موتور سواری

– قابلیت شخصی سازی موتور سیکلت ها

 

تصاویری از محیط بازی :

 

AEN Mad Hill Bike Trail World1 150x94 - دانلود بازی AEN Mad Hill Bike Trail World 1.3 - موتور سواری حرفه ای برای اندروید + پول بی نهایت AEN Mad Hill Bike Trail World2 150x94 - دانلود بازی AEN Mad Hill Bike Trail World 1.3 - موتور سواری حرفه ای برای اندروید + پول بی نهایت AEN Mad Hill Bike Trail World3 150x94 - دانلود بازی AEN Mad Hill Bike Trail World 1.3 - موتور سواری حرفه ای برای اندروید + پول بی نهایت AEN Mad Hill Bike Trail World4 150x94 - دانلود بازی AEN Mad Hill Bike Trail World 1.3 - موتور سواری حرفه ای برای اندروید + پول بی نهایت

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : APK
  • حجم : 66 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR