دانلود Data Loader 4.8 – نرم افزار تبدیل پایگاه های داده به همدیگر

دانلود Data Loader 4.8 - نرم افزار تبدیل پایگاه های داده به همدیگر

 

دانلود Data Loader

| نرم افزار تبدیل پایگاه های داده به همدیگر |

 

Data Loader 4.8 نام نرم افزاری جدید و قدرتمند، در زمینه وارد و یا خارج کردن اطلاعات موجود در پایگاه های داده مختلف با امکان تبدیل آنان به همدیگر است. در عصر انفجار اطلاعاتی (عصر کنونی) هر روزه شاهد این هستیم که حجم اطلاعات در تمامی زمینه ها رو به افزایش است. واضح است که در چنین وضعیتی حتی پیشرفته ترین سیستم های اطلاعاتی دستی نیز در مقابل این حجم وسیع اطلاعات با مشکلات متعددی مواجه خواهند شد. همین امر آغازی بر ورود سیستم هایی جدید مبتنی بر کامپیوتر با نام سیستم اطلاعات کامپیوتری بود. امروزه نرم افزارهایی که در انواع پلتفرم ها کار می کنند، هریک دارای یک نوع پایگاه داده مخصوص هستند. از آنجا که امروزه انواع مختلفی از آنان وجود دارد، در برخی موارد لازم و ضروری است که امکان تبدیل این پایگاه های داده به همدیگر نیز وجود داشته باشد.

اگر شما نیز قصد دارید که از یک پایگاه داده، به نوعی دیگر مهاجرت کنید، نرم افزار Data Loader می تواند این عمل را برای شما به ساده ترین شکل ممکن انجام دهد. وارد و یا خارج کردن داده ها و همچنین امکان تبدیل انواع پایگاه های داده به مدیگر از مهم ترین امکانات این نرم افزار به شمار می روند. این نرم افزار ضمن پشتیبانی کامل از انواع دیتابیس های MySQL, MySQL Dump, Oracle, Oracle SQL Dump, MS Access, FoxPro, CSV, fixed width files, MS SQL Server, MS SQL Server Dump, Excel، یکی از قدرتمندترین نرم افزارها در این زمینه به شمار می رود. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Data Loader را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Data Loader :

– نصب و راه اندازی بسیار آسان و عدم نیاز به تنظیمات خاص

– پشتیبانی کامل از امکان وارد و یا خارج کردن داده ها، مهاجرت از یک پایگاه داده به پایگاه داده ی دیگر، قابلیت تبدیل پایگاه های داده

– سازگاری کامل با MySQL, MySQL Dump, Oracle, Oracle SQL Dump, MS Access, FoxPro, CSV, fixed width files, MS SQL Server, MS SQL Server Dump, Excel

– عملکرد سریع و مصرف بهینه از منابع سخت افزاری

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR