دانلود Condusiv SSDkeeper 1.0.0.0 Pro / Server – افزایش طول عمر و سرعت حافظه های SSD

دانلود Condusiv SSDkeeper 1.0.0.0 Pro / Server - افزایش طول عمر و سرعت حافظه های SSD

 

دانلود Condusiv SSDkeeper

| نرم افزار افزایش طول عمر و سرعت حافظه های SSD |

 

Condusiv SSDkeeper 1.0.0.0 Pro / Server نام نرم افزاری جدید و بسیار قدرتمند، در زمینه بهینه سازی سرعت حافظه های SSD در کامپیوترهای دسکتاپ، لپ تاپ و یا سرورهای بزرگ است. این نرم افزار به طور متوسط قادر است سرعت اجرای دستورات در سیستم هایی با حافظه SSD را بین 2 تا 10 برابر افزایش دهد ! شعار توسعه دهندگان Condusiv SSDkeeper عبارت “سریع تر از جدید” است. این عبارت بدین معناست که حتی اگر شما یک SSD جدید را خریداری کرده باشید، باز هم سرعت اجرای فعالیت ها و دستورات در مقایسه با Condusiv SSDkeeper بسیار پایین تر است. این نرم افزار علاوه بر بهینه سازی سرعت SSD در کامپیوترهای معمولی و سرور، قادر است طول عمر اینگونه حافظه ها را نیز افزایش دهد.

Condusiv SSDkeeper قادر است عللی را که موجب غارت طول عمر حافظه های SSD می شوند را متوقف ساخته و عمر مفید اینگونه حافظه ها در انواع سیستم های کامپیوتری را افزایش می دهد. این نرم افزار با استفاده از موتورهای IntelliWrite/IntelliMemory به ترتیب سیستم نوشتن و خواندن در حافظه های SSD را دگرگون ساخته و سرعتی 2 الی 10 برابری را در این امر برای شما فراهم می نماید. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار Condusiv SSDkeeper را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار Condusiv SSDkeeper :

– افزایش دادن سرعت عملکرد حافظه های SSD در سیتسم های کامپیوتری دسکتاپ، لپ تاپ و سرور

– افزایش دادن طول عمر مفید حافظه های SSD

– بهینه سازی عملیات خواندن و نوشتن با موتورهای پیشرفته IntelliWrite/IntelliMemory

– کاهش میزان استفاده از سخت افزارها و منابع سیستم

– امکان گزارش گیری آسان

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 82 + 75 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR