دانلود Wireless Protector Enterprise 4.8 – تأمین امنیت شبکه های بی سیم

دانلود Wireless Protector Enterprise 4.8 - تأمین امنیت شبکه های بی سیم

 

دانلود Wireless Protector

| نرم افزار تأمین امنیت شبکه های بی سیم |

 

Wireless Protector Enterprise 4.8 نام نرم افزاری حرفه ای، به منظور محافظت از شبکه های بی سیم است. امروزه کاربرد شبکه های بی سیم (وایرلس) در میان کاربران خانگی و حتی ادارات به شکل قابل چشم گیری رو به افزایش است، در بسیاری از موارد کاربران حتی متوجه سوء استفاده های احتمالی از این شبکه ها نمی شوند، نرم افزاری که در این مطلب از سایت یاس دانلود برای شما در نظر گرفته ایم، قادر است امنیت شبکه های بی سیم شما را به شکلی جدی تأمین کند. این نرم افزار در مواقعی که شبکه ی بی سیم شما بی استفاده باشد و سیستم ها فقط از طریق LAN/Ethernet به اینترنت متصل شده باشند، به طور خودکار شبکه بی سیم را قطع می کند.

این نرم افزار با انواع شبکه های ارتباطی بی سیم از جمله بلوتوث، وای فای (روتر)، وایمکس و شبکه های برودکست 3G و 4G پشتیبانی کامل دارد و قادر است سوء استفاده های افراد سودجو، از شبکه های بی سیم خانگی و تجاری جلوگیری کند. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار Wireless Wizard را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار Wireless Protector Enterprise :

– غیرفعال سازی شبکه وایرلس در حین استفاده از ارتباط LAN/Ethernet

– جلوگیری از سوء استفاده از شبکه های بی سیم

– نمایش اطلاعاتی مفید از وضعیت شبکه

– کارکرد بسیار آسان

– مناسب برای استفاده های خانگی و تجاری

– ساگاری کامل با Windows XP/Vista/7/8/8/.1/10

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 1.4 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR