دانلود GAMS Distribution 24.8.2 x86/x64 – نرم افزار گمز برای حل مدل های مختلف ریاضی

دانلود GAMS Distribution 24.8.2 - نرم افزار گمز برای حل مدل های مختلف ریاضی

 

دانلود GAMS Distribution

| نرم افزار گمز برای حل مدل های مختلف ریاضی |

 

GAMS Distribution 24.8.2 x86/x64 نام جدیدترین نسخه از نرم افزار قدرتمند گمز، به منظور حل مدل های بزرگ ریاضی است. این نرم افزار با بهره گیری از تکنیک ها و الگوریتم هایش پیشرفته و کارا، تغییر و تحولی بزرگ را در حل مدل های ریاضی و بهینه سازی این راه حل ها به وجود آورده است. نرم افزار GAMS که از مخفف کلمات General Algebraic Modeling System تشکیل شده، یک مدل سیستمی سطح بالا برای برنامه نویسی مبتنی بر ریاضی و بهینه سازی است که در قالب یک نرم افزار پیشرفته با کتابخانه ها و مدل های گسترده در اختیار شما قرار می گیرد.

این نرم افزار از یک زبان کامپایلر و حل کننده های پیشرفته با قابلیت تبدیل انواع روش های حل به همدیگر تشکیل شده است. GAMS برای کاربردهای بزرگ، پیچیده و حل مسائل ریاضی خطی، غیر خطی و بهینه سازی های ریاضیاتی به طور عمده توسط مهندسین مورد استفاده قرار می گیرد. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار GAMS Distribution را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار GAMS Distribution :

– حل مسائل ریاضیاتی با قابلیت تبدیل روش های حل

– مناسب برای مقیاس های بزرگ و مدل های ریاضی پیچیده

– عملکرد مبتنی بر یک زبان برنامه نویسی سطح بالا به منظور تسهیل مسائل پیچیده

– ساخت عبارات ساده جبری

– دارا بودن حل کننده های مختلف

– حل مسائل برنامه ریزی خطی (LP)، غیر خطی (NLP)، عدد صحیح مختلط (MIP)، عدد صحیح خطی مختلط (MILP)، مکمل خطی (MCP) و…

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

راهنمای نصب

نکته : به منظور استفاده از لایسنز، تاریخ سیستم را موقتاً بر روی سال 2015 تنظیم کنید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 136 + 174 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR